Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni nekem a...

Tudnátok segíteni nekem a hittel kapcsolatban? Több lent!

Figyelt kérdés
sziasztok,az én iskolámban egy témából előadást kell készítenem és az év végén előadnom. az én témám a HIT. Ha akárki tudna javasolni ehhez a témához KÖNYVET,FILMET, eltudna nekem mesélni egy TÖRTÉNETET, vagy szívesen ELMONDANÁ nekem hogy miben,miért hisz és ez neki miért jó, segítség (vagy esetleg rossz) akkor azt nagyon szívesen fogadnám. írhattok nyugodtan privátban is köszi! (12.osztályos vagyok)

2014. szept. 30. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj a kultúra/vallás rovatba, ott biztos segítenek.
2014. szept. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Számomra a hit megszűnt. Rájöttem, hogy a katolikus hit egy kamu, az emberek találták ki, tele van hiányossággal, bizonyítékok egyáltalán nincsenek és meg nem magyarázott dolgokkal. Emiatt tértem el teljesen a hittől. Szerintem ezt beleírhatod, hogy a racionálisabb emberek gyakran hagyják fel a hitüket, ezek miatt. Még ezt a mondatot szerintem építsd bele, mert jól hangzik: A hit lényege, hogy nincs szükségünk bizonyítékokra, alátámasztásra az általunk hitt dolgok elfogadásához.
2014. szept. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!