Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti rasszisták vagytok?

Ti rasszisták vagytok?

Figyelt kérdés

2014. szept. 29. 16:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagyok rasszista, de a cigányoktól a rossz tapasztalataim miatt félek, és elővigyázatos vagyok velük.
2014. szept. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobb barátom az egyetemen egy néger meg egy zsidó, de a cigányokat utálom, kétszer kiraboltak az utcán, meg állandóan kötekednek, úgy örülnék ha egy sem lenne. Például lehetne a villamoson telefonálni meg ilyen normális dolgok.
2014. szept. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mindenkit egyformán utálok.
2014. szept. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ez nézőpont kérdése. Ha engem kérdezel, akkor nem, liberális felfogás szerint viszont igen.
2014. szept. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
4-es valami elmebeteg jobber lehet :D
2014. szept. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valaki konzervatív, még nem elmebeteg. Nincsenek halucinációim, doxazmáim, térben és időben orientált vagyok, kérdésekre adekvát és releváns választ adok. Tehát nem vagyok elmebeteg. Egyébként voltam már pszichiátriai osztályon, zártosztályon is, nem mint beteg, hanem mint medikus. Azt a földi poklot, amit sok pszichotikus beteg átél, még egy hozzád hasonló liberális bunkónak, vagy a legrosszabb ellenségemnek sem kívánnám, ötös. Én a helyedben meggondolnám milyen szavakkal dobálóznék, pláne, hogy ti elvileg az elfogadás hívei vagytok. Nem csak a melegek, cigányok, zsidók jogait kéne a magadfajta liberálisnak képviselni, hanem olyan megbélyegzett kisebbség jogait is, mint például a mentális betegségben szenvedők. A képmutatás, megbotránkoztatás, drogozás gondolom megy rendesen, de érdekes módon, olyan kisebbségekért és olyan ügyekért soha nem álltok ki, akik és amik ténylegesen segítségre és irányukban elfogadóbb társadalomra szorulnának. Például nem igazán emlékszem, hogy bármelyik baloldali párt bármikor felemelte volna a hangját az utóbbi időben, a mentálisan beteg, emberek rehabilitációja érdekében. Sőt, pont a kedves baloldal záratta be a lipótmezei szanatóriumot, ami ugyan nem volt korszerű pszichiátriai szempontból, de még mindig jobb volt, mint a mentális betegeket kidobni segítség nélkül az utcára. Szóval ennyit rólatok liberálisokról, meg a nagy elfogadásotokról, itt megbélyegzel egy embercsoportot, máshol meg fennen játszod az igazság bajnokát, az empatikus hőst, aki szembeszáll velünk barbár konzervatívokkal. Na ez a liberális képmutatás!
2014. szept. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
29%
Vagy rasszista vagy, vagy nem. Nem nézőpont kérdése.
2014. szept. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Tudod mit, akkor nem vagyok rasszista, mert nem ítélek el senkit azért mert nem fehér a bőre, és mert más a genetikai állománya. Azért viszont igen, mert lop, csal, gyilkol, hazudik. Arrólm pedig nem én tehetek, hogy ez egy magyarországi kisebbség tagjainak többségére igaz, és jogos előítéleteim vannak, melyek saját negatív tapasztalatokon alapulnak, ahol én mint áldozat voltam jelen. Ó egyébként érdekes módon ti liberális jogvédők, az általatok ajnározott kisebbségek által, tönkretett, megnyomorított, esetleg megölt emberek jogait, valahogy mindig a szőnyeg alá söpritek... Hogy is van ez? Van a kisebbség akinek jogai vannak, meg van a többség aki még önmagát sem védheti meg a kisebbség pusztításától?
2014. szept. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nem vagyok rasszista, csak előítélek
2014. szept. 30. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nekem van agyam.


Egyébként egyszer pisztollyal megfenyegetett egy "színmagyar" srác. Akkor most utálnom kéne az összes magyart?

2014. szept. 30. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!