Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hármas ikreim lesznek inkább...

Hármas ikreim lesznek inkább örüljek vagy féljek?

Figyelt kérdés
Szoval a párommal mindig is akartunk 1 babát de a fenese gondolta hogy az 1 helyett 3 lesz 2 lány baba és 1 fiu baba. Mennyibe kerülhet nekik a cuccokat megvenni? hol lehet hármasbabakocsit venni?? Milyen neveket adnátok nekik???egy panel középsõs lakásába hol lennének nektek a picik???

2014. szept. 20. 08:39
 1/10 anonim ***** válasza:
a gyerekek egy szobában.mindent meg lehet venni olcsón hasznàltan, de de állapotban. a ruhák is, vannak használtan zsákszàmra a neten.nem tudom mennyi idős terhes vagy, de ideje lenne aprànként elkezdeni megvenni a dolgokat.(feltételezem hogy kb félidös mivel a nemeket tudod.
2014. szept. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írja, használtan a legjobb beszerezni mindent. Viszont a babakocsi sanszos hogy nem fog beférni a liftbe. A védőnőnél érdeklődj, úgy tudom hármasikreknél már esetleg igénybe lehet venni valamiféle segítséget az első hetekre.
2014. szept. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
15. Hetes terhes vagyok. De szerintetek 3 db kiságy 1 félszobába nem lessz túl zsúfolt túl barárságtalan??
2014. szept. 20. 09:12
 4/10 anonim ***** válasza:
akkor helyet cseréltek. ti.mentek a félszobàba ők mivel több hely kell nekik a nagyobb szobába.
2014. szept. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Neveket?Kamillla,Diána,Tamás.
2014. szept. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A kamillát hogy becézik??
2014. szept. 20. 18:39
 7/10 anonim ***** válasza:
Becézése:Kamil,Kamilka,Kami,Millla,Milka,Ella így szokták becézni.
2014. szept. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De még eszembe jutott ikerlányok neve Melinda,Melina
2014. szept. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
72%
Örülj neki hogy ikreid születnek.Igaz hogy 3szor nehezebb lesz ìgy de ez ritka hogy pont ikrek lesznek pont ezèrt különleges sok minden máshogy lesz.Nekem is van egy ikertesòm ès örülök neki hogy van.
2014. szept. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jujj, hármasikrek <3 <3 <3


A Kamilla tényleg gyönyörű név, ezer féle becézése van (Kami, Kamka, Milla, Milka). Viszont akkor a másik kislánynak is ,,virágnév'' illik :) Boróka, Viola, Jázmin... Fiúnávből nekem az Ákos a kedvencem

2015. ápr. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!