Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » "Hiába vagy gazdag, ha szegény...

"Hiába vagy gazdag, ha szegény vagy lélekben, ezt adod ki magadból a Facebookon képekben. " Vélemény?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a fent elhangzott mondatról?
2014. aug. 22. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek.
2014. aug. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Általánosítás.
2014. aug. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Általánosításnak erős lenne. Átlag magyar ember nem gazdag, és nem a gazdagok feltétlenül a lelki-szegények, és nem csak a gazdagok rakosgatnak ki "eseménydús" életükről képeket. Ennek mélyebb jelentése is van.
2014. aug. 22. 19:49
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem ez ilyen irigység amit a csórók mondanak a gazdagokra mert irigyek. Ha jobban boncolgatom akkor van mikor igaz, de ez így nagyon szar mondat
2014. aug. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Annyit jelent, hogy nem a gazdagság jellemez egy embert, hanem a lelki beállítottsága. A képeken sem a pénze van, hanem maga az ember.
2014. aug. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs Facebook oldalam,de barátok mutatták ismerőseink oldalait,kié-kié szánalmas,másé tetszetős de messze nem a valóságról szól.A gazdagokat meg irigylik és még fogják is míg világ a világ,de a boldogokat is ugyan így.Mi egy kesergő nemzet vagyunk,örök elégedetlenséggel.
2014. aug. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elég sablon, főleg hogy Facebookon nagyjából mindenkinél egónövelés megy, gazdagnak, sikeresnek, és népszerűnek akarnak tűnni. Aztán van akinek megy, van akinek nem.
2014. aug. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs mélyebb jelentése.

A mondat első részével egyetértek, ez egy köztudott dolog. A második részét meg nem igazán értem, mindenki azt pakol ki facebookra, amihez épp kedve van. A gazdagok, meg a szegények is ugyanúgy fényképezgetik a gyereküket, a nyaralásukat, kutyájukat, kajájukat, lábukat, hátukat, jogsijukat, motorjukat. És ugyanúgy fényképezkednek a barátaikkal.

2014. aug. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat, akire ez nagyon is igaz. Nem is értem páran miért egyből azokra gondolnak akik a gyereküket, kutyájukat stb. fényképeznek, a kutya nem gondol rájuk, itt a farokméregetős hülyegyerekekről van szó.
2014. aug. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez erős általánosítás. Én jóformán csak az utazásaimról teszek fel képet, mert egyébként nem szoktam fényképezkedni. Buliban sem fényképezkedünk túlságosan. A barátaim is ilyenek. Facebookon keresztül azt venné le rólam az ember, hogy egy egyedül bolyongó, magányos ember vagyok, pedig ez nem igy van, csak egyszerűen nem érzem azt, hogy most folyton fel kellene tennem képeket a barátaimmal, stb.
2014. aug. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!