Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Úgy érzem, hogy...

Mit tegyek? Úgy érzem, hogy el kéne őt felejtenem mert esélyem sincs. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Volt egy srác a suliban, akibe tavaly télen totál beleestem. Egy csomószor szemeztünk, meg egymásra mosolyogtunk, sőt párszor még meg is simogatta a hátamat.

Aztán tavaly nyár végén elköltöztem a családommal 700 km-re tőle.

Párszor leveleztünk a Facebookon, meg hasonlók, de aztán közölte, hogy aranyosnak tart, de ő mást szeret. Én ettől függetlenül már több mint egy éve szeretem. Ő 15, én meg csak 12. Szerintetek tényleg le kéne mondanom róla? Csak a korkülönbség miatt?


2014. aug. 17. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mondj le róla...Az okok:


-Bevallotta, hogy mást szeret

-1 éve volt hogy lépjen, de nem tette

-Szerintem ennyi idősen számít az a 3 év korkülönbség (ha idősebb leszel akkor nem)

-Az a 700 km-er sem könnyíti meg a dolgokat.

-A távkapcsolatok nem nagyon működnek főleg nem ennyi idősen :D

2014. aug. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak hogy nem ilyen könnyű ez. Ha valaki azt írja, hogy mondjak le róla akkor nem tudom így sitty-sutty kitörölni a fejemből. Értitek? :(
2014. aug. 17. 15:25
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja ás úgy értettem h a 700 km nem megkönnyíti, hanem MEGNEHEZÍTI a dolgokat, mert így kéthavonta láthatom csak.
2014. aug. 17. 15:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem könnyű, de el kell felejtened a fentebb leírtak miatt. Majd lesz más. Fel a fejjel. :)
2014. aug. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!