Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt egyes emberek...

Miért hiszik azt egyes emberek, hogy a homoszexualitás betegség vagy egy születési rendellenesség?

Figyelt kérdés
2014. aug. 15. 14:34
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
63%
Mert nem bírják elfogadni, hogy valami/valaki más, mint ők. Az a legrosszabb, hogyha az ember saját szülei sem fogadják el...
2014. aug. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom. Én nem vagyok meleg, de nincs semmi bajom a melegekkel. De engem is meglep, hogy van aki ezt betegségnek hiszi...
2014. aug. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
46%
4: Ez egy buta válasz. Nem mondom, hogy nincs ilyen, és azt sem mondom, hogy nem vagyok homofób (azt se, hogy az). De ez a logika akkor is röhejes, pl akkor pl Oroszország lakosainak 90-95%-a nincs a szexualitásával "kibékülve"?
2014. aug. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
A 3-ast kivéve mindenkinek igaza van. Nem értem, miért lenne az egy betegség?
2014. aug. 15. 15:14
 5/32 anonim ***** válasza:
11%
5. vagyok a 3. voltam
2014. aug. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
65%

Folyton feltesznek ehhez hasonló kérdéseket.

Mindig van egy csomó ember aki veri magát, a szokásos jobbos "érveket" elmondja.

De semmi nem változtat a valóságon. Az ember nagyon sokszínű, nem csak hetero és homo emberek léteznek, sőt nem csak férfiak vagy nők.

A kereszténység mindent leegyszerűsített, fekete és fehér minden. De ezek túlhaladott dolgok.


Engem csak az érdekel, hogy aki nagy erőkkel kampányol mindig a melegek ellen, az miért teszi? Miért foglalkozik ezzel ha ő maga nem is érintetett?

2014. aug. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
31%

6.: Ennyi erővel: Miért foglalkozik valaki a sorozatgyilkosokkal, ha nem is érintett?

Mindkettő undorító és nem normális dolog.

2014. aug. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Csakhogy a sorozatgyilkosok ártanak más embereknek, a homoszexuálisok pedig nem!
2014. aug. 15. 15:56
 9/32 anonim ***** válasza:
34%
Tegyük fel, hogy van egy homokos "pár" és mondjuk örökbe fogadnak egy gyereket, a gyerek nem tud tisztán látni a nemi szerepek között ami egy "hagyományos" (normális) családban megvan, sőt ha esetleg szerencsétlen gyerek egyik "szülője" transzvesztita akkor még csak pl: 4-5 éves koráig fel sem fogja, hogy mit jelent az, hogy férfi és nő (!) Olyan eltorzult lesz a psziho-szexuális fejlődése, hogy mindenkihez fog vonzódni csak az ellenkező nemhez nem, arról meg nem is beszélve, hogy ha normális családba kerülne akkor nem lenne kitéve a támadásoknak lévén, hogy ő egy homokos.
2014. aug. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
73%

9-es, sok azonos nemű pár nevel gyereket, szó sincs arról, amit mondasz.

Támaszd alá, vagy ne mondj ilyen butaságokat.

A szexuális orientáció nem felvett viselkedés, velünk születik.

2014. aug. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!