Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mitől lehet az, hogy ciki...

Mitől lehet az, hogy ciki nekem, ha félmeztelenül kell mutatkoznom bárki előtt?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok, sovány, de azért van rajtam izom, nem vagyok csont és bőr, a bárkibe pedig a szüleimtől kezdve barátokon át idegenekig mindenki beletartozik. Nem mellesleg egy arlétát se lehet rám erőszakolni, még otthon se vagyok olyanban, nemhogy az utcán. Mitől lehet ez?

2014. aug. 12. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
A barati tarsasagod sem járkál póló nélkül ?
2014. aug. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem igazán.
2014. aug. 12. 18:59
 3/7 anonim ***** válasza:
nem jársz eleget strandra :D
2014. aug. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez végül is igaz...
2014. aug. 12. 19:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy ha esetleg sportolnál valamit / kicsit többet sportolnál, akkor több önbizalmad lenne?


Szüleid hogy viszonyulnak ehhez? Apukád szokott mondjuk nyáron félmeztelen lenni otthon? Tapasztalatom, hogy sok családnál elég nagy tabu még a félmeztelenség is, férfiaknak. A szülők prűdek, és ez tudtukon kívül átragad a gyerekekre is, akik aztán tinikorban nem érti, miért annyira szégyenlősek.

2014. aug. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sportolok, de sport közben az emberen ruha van. Apám kertesházban lakik, munkához időnként leveszi a pólóját, de ez engem nem ösztönöz semmire.
2014. aug. 12. 21:58
 7/7 anonim ***** válasza:
És az atlétával mi a gondod? Olyankor van rajtad felső.
2014. aug. 18. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!