Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez miért ciki? Nem értem.

Ez miért ciki? Nem értem.

Figyelt kérdés
Egy 15 éves lány vagyok, imádom a zongarát (de nem játszok rajta csak hallgatni imádom) és nagyon szeretem a komoly zenéket. Pl.: hegedű, még néhány lassú operát is szeretek. Imádom Vivaldi-t. Erre anyukám, és a bátyám azt mondják fura vagyok. Persze szoktam hallgatni 'mai zenéket' is. Ezért inkább titokban tartom nehogy még az osztálytársaim is furának tartsanak...
2014. júl. 30. 09:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi ebben a fura? Semmi.A családod a fura, hogy nem tud olyannak elfogadni amilyen van. Jobban örülnének ha Justin Biebert bömböltetnél?
2014. júl. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hallgass Cleidermannt is.
2014. júl. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem fura és főleg nem ciki. Hallgasd amit szeretnél.
2014. júl. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Azért tartják ezt furcsának, mert ma már inkább a mai zenék elfogadottabbak, nem azt mondom, hogy ne hallgass komolyzenét, hallgass, mert tanúsíthatom, hogy jobban művel mint az LMFAO.Egyébként tényleg ne reklámozd, mert már nem látják sokan a művészi értékeket, és nem bírják felfogni, hogy ebben mi a jó.Én azt ajánlom, legyél nyitott mindenféle zenei műfajra, mert lehet, hogy keveset ismersz, és ebből a kevésből a komolyzene jött be a legjobban. (persze ez lehet hogy csak az én hülyeségem)

Anyukád talán nem szeretné,hogy ,, ódivatú,, legyél(ilyen nincsen), bátyád meg...talán ő sem látja az értéket.

2014. júl. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azt mondom, hogy nem jó, ha meghasonlasz önmagaddal is, ha nem vállalod fel önmagadat, még akkor is, ha ebből kellemetlenségeid származnak. Viszont így megerősödsz, és nem fogsz bujkálni magad elől is az életben.

Szóval: Vállald fel önmagad! A komolyzene nagyszerű, felemelő!

2014. júl. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én a helyedben simán elkezdenék zongorán tanulni :)

Ha meg azt nem engedhetitek meg magatoknak akkor egy olcsó akár használt szintetizátor.

Én is gyűlölöm a mai zenék nagy részét, viszont a 80-as évek rockzenéiért odavagyok. Tanulok is gitáron :D

2014. júl. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nos hát anyukám szerint túl nehéz ezért már ebben a korban nem lenne érdemes elkezdeni...
2014. júl. 30. 11:29
 8/10 anonim ***** válasza:

Én 17 éves vagyok, harmadéves zenei középiskolában. Még ma is kapok megjegyzéseket,hogy hogy tudok olyat hallgatni,hogy Bach? ... (mondjuk azt pont nem szeretem)

Egyáltalán nem ciki, vállald fel nyugodtan !

2014. júl. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Én 6 évig zongoráztam,7 éves korom óta operába járok, és szeretem a komolyzenét(de nem csak azt).16/f

Nincs ebben semmi cikis dolog(szerintem).

2014. aug. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Anyukádnak nem jó a felfogása. Én 15 évesen kezdtem el gitározni, minden nap minden szabadidőmet a tanulással töltöttem, és 16 éves koromban már bekerültem egy zenekarba.

Te is bekerülhetnél mint billentyűs. Zongorát max 5 év alatt simán megtanulod, akkor is csak 20 éves leszel, ahol a zenekarok nagy része kezdi (persza a jók már 15 évesen rég albummal voltak kint pl edguy) de 20-30 év között még fiatal vagy és simán elmehetsz billentyűsnek egy zenekarban.

Zongorát nem is olyan nehéz tanulni, szolfézsen pedig egy alap szint kötelező.

Szerintem anyukád azért sem szeretné, mert ugye egy zongora nem 2Ft. Viszont szintetizátort már kapni olcsóbban ha tényleg szeretné csinálni az ember az megfizethető és ha olyat veszel akkor különböző oktató szoftverekkel is kompatibilis akkor az alapok elsajátítása még egyszerűbb is. Meg ugye az internet egy szép hely ahol a tanulás ingyen van, csak kitartóan kell keresni :)

Szerintem egyáltalán nem késtél el vele, és ha minden nap zongoráznál akkor meglepő mennyit tud fejlődni kis időn belül az ember.

Én is ha visszagondolok mikor elkezdtem a gitárt hogy az F akkord lefogása milyen nehéz volt elsőre és az semmi az utána jövő nehézségekhez képest, de most már mindet tudom. Olyan furcsa. Persze most vannak a még nehezebb dolgok amit szintén csak gyakorolni kell :D

Szerintem ha ennyire tetszik és szívesen csinálnád nyugodtan vágj bele. Egyáltalán nem vagy elkésve, azt majd úgy 30 évesen ha akkor jut eszedbe elkezdeni.

2014. aug. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!