Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon ciki, ha...

Szerintetek nagyon ciki, ha egy lány magasabb mint a pasi?

Figyelt kérdés
Én 179-180 magas vagyok ő kb 175-176. Engem eddig nagyon zavart sok olyannal találkoztam aki alacsonyabb volt egy picivel! Tudom ilyen magassággal nehéz pasit találni, meg nem is ez a fontos.

#magas #nő #a pasi
2014. jún. 22. 22:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Excsajom 182-3 volt, én meg 176...engem egyáltalán nem zavart, őt se, mások meg le vannak szarva, nem?
2014. jún. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. jún. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. jún. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A Gimli pont a törp ;) legalább nézzél utána.

Engem kifejezetten zavart az ilyen, de mindenki más.

2014. jún. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nagyon szimpatikusak a picit alacsonyabb pasik :). Jelenlegi pasim szólt nemrég, hogy ő egy kicsit alacsonyabb, én ezt addig észre sem vettem, ő is örül annak, hogy nem kell nagyon lehajolnia, hogy a melleimet fürkéssze :)). Ágyban pl. biztos nem számit, s ez nekem pont elég, a külvilág egyáltalán nem érdekel.
2014. jún. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha minden másban összeilletek, akkor lényegtelen, az agyból adódó dolgok sokkal fontosabbak.


Az alábbi linken találsz ilyen párokat, néhol sokkal nagyobb a különbség, mint nálatok:


[link]


[link]

2014. jún. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Őszintén? Engem igen, zavarna. De ez CSAK AZ ÉN SZUBJEKTÍV VÉLEMÉNYEM. Tehát ne vedd magadra, a te érzéseid, a te döntéseid a fontosak. Én nem éreznem úgy, hogy megtudna védeni, nem tudnék hozzábújni az utcán, stbstb.Legjobb barátnőm megvan úgy 175-7, és a párja jó fél fejjel alacsonyabb nála. Hát érdekesnek mutatnak ...
2014. jún. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Utolsó téged javítanálak. Én is "Pici" vagyok a 179 centimmel, párom magasabb is nálam, ő 183. Csak annyi a különbség hogy ő 72kg én meg 98-100 körül mozgok (és nem dagadt vagyok). Szóval ezt cáfolnám. Vannak nálam magasabb férfiak is, de nem hiszem hogy attól még hogy valaki 190cm már ő az isten aki mindentől megvéd...:)
2014. jún. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Odaírta, hogy az ő szubjektív véleménye...erre rá kell cáfolni...

Ő úgy érzi neki magas kell, én is ilyen vagyok, különbözőek vagyunk.

2014. jún. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, a képeket én is néztem de azt, ha megnézzük jobban ott minden nő 15-20 cm sarkú cipőben van szóval nem biztos, hogy ilyen magasak de köztünk cipő nélkül is elég nagy a különbség. Érdekes mert én 179-180 vagyok a pasi meg 175-176 így nem tűnik vészesnek de ha mellé állok sokkal többnek tűnik. Engem is zavar, és azzal sem értek egyet, hogy csak az ágyban lévő dolgok számítanak, ez tipikus pasi duma, ezt olyanok mondják akiket nem érdekel semmi más csak a dugás. Azt is nézni kell, hogy ha elmentek valahova, megjelentek valahol, röhögnek rajtatok, érdekes látvány! Minden nő szeret csinosan öltözni, és ehhez hozzá tartozik a magassarkú, nos ebben az esetben az sajnos kilőve :) !
2014. jún. 25. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!