Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mért nem haverkodik velem senki?

Mért nem haverkodik velem senki?

Figyelt kérdés
Csak a fogyatékosok és kihasználó emberek, szeretném elérni hogy az legyen amit én akarok
2014. júl. 28. 11:48
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
te egy kis Hitler vagy,nem?
2014. júl. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hmm vajon miért is nem??? hmmm? MErt szerintem te a haverkodáshoz olyan elvárásokat állítasz fel, h hülye azis aki szóba áll Veled!( de ezt le is írtad..)Tuti a hozzá állásoddal van a bibi!
2014. júl. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kis Hitler! :) Gefällt mir! ;) :D
2014. júl. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 tetris ***** válasza:
A "haverkodás", vagy barátkozás egyik feltétele a kölcsönösség, és az elfogadás. Ez pedig az önzetlenségből fakad. Azért nem haverkodik veled senki, mert nem vagy elég önzetlen. Nem lehet az, amit te akarsz. Az lehet csak, amit TI akartok. Közösen, kölcsönösen.
2014. júl. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat minden gyökérnek ment a mínusz,


abszolút folyton én csináltam azt a másik szeretet volna utána meg már máshoz bújt az illető úgyhogy kapjátok be

2014. júl. 28. 17:32
 6/10 anonim ***** válasza:
hú de kemény vagy! "ment a minusz" :)
2014. júl. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat vártam de ez az oldal is egyre több semmire kelővel van tele
2014. júl. 28. 17:51
 8/10 anonim ***** válasza:
mert Te mivagy? jaaaa...kis öntelt Hitler...PONT EZÉRT NINCS HAVEROD! !!!
2014. júl. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nemcsak a stílusodon, a helyesírásodon is javítani kellene.
2014. aug. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez csak a véleményemet erősíted, mindenki látni fogja hogy mekkora öntelt zabi gyerekek vagytok allig vagy 17eves és ezen az oldalon élvezkedel te gyökér
2014. aug. 14. 21:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!