Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nézik le a Rockereket?

Miért nézik le a Rockereket?

Figyelt kérdés

2014. júl. 3. 14:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Elárulná valaki, hogy mi az a páva? Le vagyok maradva.
2014. júl. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Igen én is nagyon utálom amikor beszóligatnak. Régen nem sokszor de most már mindennapossá vált.
2014. júl. 3. 14:49
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Immáron 10 éve "rocker", de inkább metálos vagyok. Soha senki nem nézett le emiatt, sem az iskolákban, sem máshol. Ez valószínűleg azért is van így, mert világ életemben normálisan viselkedtem, kedves voltam másokkal és nem erőletettem magamra semmiféle deviáns viselkedést.


Rengeteg "rockert" ismerek és van pár, de csak kevés olyan, akik igénytelenek. Nem hinném, hogy őket azért nézik le, mert rockerek, hanem azért, mert állandóan be vannak baszva és mert mondjuk elnyűtt, koszos pólókba járnak. Ezt kapcsolhatják össze a rockerséggel.


Még ha valaki előítéletes is a rockerekkel szemben, azért ha az illető normális, az úgyis kiderül és máris nem nézik le őket.

2014. júl. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mert mások, mint ők.
2014. júl. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Páwa, páva= Oldalt meg hátul majdnem 0-sal nyírt haj, felül minél hosszabb annál pávásabb (min 3cm). Kockás has, erősnek nem kell lenniük, csak kockás legyen a hasuk. Dubstepet hallgatnak, vallásokról fogalmuk sincs, azt se tudják ki az a Jézus de a kereszt ott lifeg a nyakukba. Gyakran van csajos karkötőjük, nem riadnak vissza a "férfi leggings"-től sem. Nadrágjuk szűkített, soha nem fogod őket edzőcipőben látni, pólójuk mindig mintás, legkedveltebb minták amelyek valami liberális országhoz köthetők: amerika, francia ország, anglia. A nemzeti öntudat 100%-ban hiányzik belőlük. Néhányan még a lábukat is borotválják. Szolizni is szoktak járni, aféle szaloncigányok. Facebookon hívogatják egymást edzőterembe, gyakran szelfiznek (fűrdőszobába félpucér képeket készítenek).

Tulajdonképpen metroszexuálisak, csak nem túl elterjedt hazánkban ez a szó. Saját észrevételem szerint rendkívűl ostobák, ugyanúgy öltöznek, egyiknek sincs önálló véleménye. Legjellemzőbb kép: [link] (mellszőr ne legyen, már ha kivágott nyaku póló van rajtad, had csillanjon meg sötétbarna bőrödön a napfény.)

Maga a szó eredete: Pólus, Árkád, Western, Arena, illetve, hogy úgy néznek ki mint a páva madár.


Igen, ezek a páwák. Páwa osztálytársaim hallgatták a Mr. Busta páwazenéjét, aki szintén páwa csak kopaszba, szóval ez senkit ne tévesszen meg.

2014. júl. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%
Én rocker lány vagyok, imádok fekete bakancsban, fekete/bandás pólókban járni, és leszarom, hogy ki mit gondol. Ez a lényeg szerintem:)
2014. júl. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

# 15

Tisztelet a kivételnek, de annyira jól megírtad.


Én nem tapasztaltam, hogy nagyon lenéznék őket :) Inkább a punkokat valóban..

De ha le is nézik őket, az vagy előítélet, vagy nem értik meg hogy most akkor ebben az egészben mi is a lényeg? Mert nem tömegek, azért maximum.

Mindig kevesebben lesznek. Már nem világdivat a stílus. (Nálam inkább életérzés)

De a mostani közízlés is előbb utóbb lecseng. Mert mindig.. És azok lesznek az igazi páwák vagy mik, akik azután is annak mondják magukat, mikor ez már távolról sem lesz trendi.

2014. júl. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!