Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nézik le az emberek az...

Miért nézik le az emberek az olyan nőt aki otthon van a gyerekeivel és nem a karriert hajtja?

Figyelt kérdés
hülyének tartják őket, de attól hogy nem egy minden ember életcélja, attól lehet valaki értelmes, tanult is.
2014. júl. 3. 12:05
1 2
 1/20 anonim válasza:
Nemgondolom hogy leneznek,legalabbis az en kornyezetemben nem.En is otthon vagyok a kisfiammal,vezetem a haztartast stb.Tobbet dolgozok otthon mint amikor meg dolgozni jartam,ugyhogy tiszelni kene minket azert mert otthon ennyit dolgozunk.
2014. júl. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
28%
Ezek a nők egyenlők egy szoba kutya szintjével. Attól még lehet tanult. Szoba kutyát is lehet szoba tisztaságra tanítani
2014. júl. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

#1 osztom a véleményed! mi is kertes házban élünk, sokat kell dolgozni itthon is. emellett vállalkozásunk van ahol néha besegítek.

#2 te vagy egy âllat nem a nők :)

2014. júl. 3. 12:22
 4/20 anonim válasza:

Egyáltalán miért foglalkozol az ilyen lenézős emberekkel? Váljék egészségükre.

Egyébként az én anyám is a karriert választotta, lepasszolt amint lehetett. Azóta is szeretet hiányosnak és életképtelennek érzem kicsit magam.

2014. júl. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Az olyan nőt aki otthon marad a gyerekekkel, csak akkor nézik le, ha otthon áll a bál. Nem megy dolgozni, de otthon se látja el a feladatát, valamint lepasszolja és elhanyagolja a gyerekeit.


Olyat még nem hallottam, hogy ellenkező esetbe bárki is lenézne bárkit.


Vannak itt is ilyen kérdések, hogy apuka neheztel anyukára, amiért nem dolgozik, nem főz nem látja el a háztartást, hanem helyette elmegy minden nap barátnőzni. Vagy gyerekkel, vagy anélkül. Nos az olyan nő tényleg nem tesz semmit.


Viszont ez fordított esetben a férfiakra is igaz, tehát a kérdés ismételten általánosítás.

Vannak lenézendő és dicséretre méltó emberek.

2014. júl. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
1. Lehet, hogy te ilyen vagy, de igazság szerint én ennek az ellenkezőjét tapasztalom. Én csak ilyen ráérős unatkozós anyukákat látok itt a lakótelepen. Akármikor jövök-megyek, ezek kint ülnek a parkban a padon, a gyerek üvölt a játszótéren, ők meg jól elpletyiznek. Na ezen mit tiszteljek?
2014. júl. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
egy panellakást 1 óra alatt ki lehet takarítani. én 8 helységből egyet sem tudok ennyi idő alatt kitakarítani, plusz ott van a fűnyírás, kert gondozás stb... szerintem az első válaszoló sem panelban lakik!
2014. júl. 3. 13:06
 8/20 A kérdező kommentje:
ja és azért látod csak az unatkozó anyukákat, mert aki nem unatkozik az a dolgát csinálja, nincs idő pletykálnia
2014. júl. 3. 13:07
 9/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, én ezt elhiszem, de az 1. úgy írta, mintha mindet tisztelni kellene a főállású anyaságért. Én csak arra írtam, hogy vannak kivételek, nem is kevés! Nekem nincs azzal bajom, ha valaki otthon van, és teszi a dolgát.
2014. júl. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Az idegesítő inkább az, amikor valaki erre hivatkozva, hogy ő főállású anya, azt hiszi mindenben elsőbbséget élvez, bármit megtehet.
2014. júl. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!