Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nézik le a Rockereket?

Miért nézik le a Rockereket?

Figyelt kérdés

2014. júl. 3. 14:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

Ki?

Én nem nézem le, és nem is vettem észre, hogy mások annyira lenéznék pont őket.

2014. júl. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Inkább az iskolában jellemző. Meg az egyik haveromnak is beszóltak azért mert taréjba van állítva a haja.
2014. júl. 3. 14:24
 3/17 anonim ***** válasza:
18%
A punkokat azért nézik le, mert nem látnak messzebb a kannásbornál.
2014. júl. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De nem alkoholista... amugy az ilyenekről beszélek... megint támadod és nem is ismered...
2014. júl. 3. 14:30
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Általában tényleg iskolában fordul elő... Tapasztaltam.

Engem azért néztek le, meg utáltak ki első sorban, mert rock zenét szerettem. Ja, meg animéket. S ez nem azért volt, mert ezzel fárasztottam volna őket, vagy undok lettem volna. Csak egyszerűen mást szerettem, és valamiért ez hatalmas bűn. Fogalmam sincs, hogy miért... Mert nem kedveltem azt a bandát, amelyet mindenki más. Sőt, amikor folyton azzal jöttek nekem, pedig tudták, akkor ki is mondtam a véleményem róluk... De miért lepődtek meg rajta, azt nem tudom. Hiszen pont ezért piszkáltak, hogy szeretem a rock zenét. :'D S már sokszor mondtam, hogy nem szeretem azt a bizonyos bandát, és kértem, hogy hagyjanak vele... ><


De azért van ez, mert más. Nem ugyanolyan. Azt nem tudom, hogy miért olyan nagy baj ez. Bár igaz, hogy nem csak emiatt utáltak ki.


14/L


Ja, de most már értelmesebb osztályban vagyok, sokkal kedvesebben. ^^ És ott nincs bajuk ezzel. :D

2014. júl. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%

A punkok jófejek.

Én se tudok arról hogy lenéznék őket. A pávák kritizálhatják egyedül a túl férfias megjelenésüket.

Én személy szerint egyik társasághoz sem tartozom, mert azoknak való akik nem találják helyüket a világban, gyerekek.

2014. júl. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%

Üdv!

Majdnem mindenkit lenéznek, aki egyedi, és kitűnik a tömegből. A rappereket, rockereket stb... mindig van mibe belekötni. A rapperekkel az a bajuk, h túl lazán öltöznek, a rockerekkel meg h sok a fekete öltözet, meg magas bakancs stb... hidd el, mindig lesz mibe belekötniük, de ne érdekeljen, ha van egy kis közösségetek, akikkel jól elvagytok, akk ne törődjetek másokkal! :)

2014. júl. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. júl. 3. 14:40
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de amikor én "punk" voltam akkor pont leszartam, hogy ki mit szól a tarajamhoz, ez az egyik lényege is amúgy az egésznek. Ráadásul lány vagyok.
2014. júl. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Kilógnak a sorból, nem követik az éppen divatot.Le kell sz*rni ha beszólnak, vigasztaljon hogy olyan üres az életük hogy ráérnek a tiéddel foglalkozni

Pfej de utálom mikor egy páwa odajön és beszól

2014. júl. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!