Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen gyakori eset az, hogy...

Milyen gyakori eset az, hogy valakinek boltban fizetésnél kiderül, hogy nincs elég pénze hogy mindet megvegye amit akar?

Figyelt kérdés

Veletek már volt ilyen?

Ilyen esetben mérges a pénztáros, hogy le kell vennie pár dolgot a fizetendőből?


2014. jún. 27. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Volt már ilyen velem is.

Amíg a pénzt nem veszed elő, addig nem zárja le a vásárlást a kasszás. Tehát ha kiderül, hogy valamit ott kell hagynod, akkor levonja belőle, plusz két-három beütés.

Nem találkoztam olyan pénztárossal, aki mérges lett volna emiatt.

2014. jún. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyszer volt ilyen, nem lett mérges.
2014. jún. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha bunkó, akkor mérgelődni fog, néha még akkor is, ha semmi oka nincs rá, hát még ha van egy kis oka is, mivel te voltál figyelmetlen, nem nézted meg, hogy van-e annyi pénzed, hogy tudj fizetni.
2014. jún. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem olyan volt hogy nem volt nálam készpénz, kártyával akartam fizetni, de hirtelen elfelejtettem a kártya pin kódját. Vagyis véletlenül a telefonom pin kódját írtam be, aztán csodálkoztam hogy nem működik, a pénztárosnak meg erősködtem hogy bizony én jól írtam be.

Aztán végül elküldött, nem tudtam megvenni semmit, mert készpénz ugye nem volt nálam.

Elég ciki volt...

A hazafelé vezető úton jöttem rá végül, hogy tényleg a pénztárosnak volt igaza, és tényleg én voltam a hülye, mert tényleg rossz kódot ütöttem be.

19/L

2014. jún. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én nekem olyan volt, hogy fizetesénél vettem észre hogy a személyigazolványtartó tokomat, amiben a kártyám is volt, valahol útközben elhagytam. a biztonsági őr kétszer körbe ment a boltban hogy nem e ott hagytam el, és egyből jöttek a jótanácsok hogy kártyát letiltani stb. 2 hatalmas táskát félre rakták nekem, én meg elindultam arra amerre jöttem... végül haza... hát a tok mindenestül hamarabb otthon volt mint én
2014. jún. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kábé tudom, mennyi pénz van nálam, meg azt is, mennyiért vásároltam. Ha saccra határeset, szólok a pénztárosnak, hogy ne üsse be az utolsó tételt, nézzük meg, hol járunk. Eddig működött.
2014. jún. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jártam már így, de itt a falumban rendesek a boltosok. Az óta ha kevés pénem van, említem az eladónak. Ès a számlázás vége felé el játszogatunk: na ez még ki kerűl.. Még ez is.. Na ez már nem.

Ami cikibb hejzetem volt: amikor a egészség pénztári kártyát raktam zsebre a bank kártya hejett:) Pont egy idegen csaj volt akkor a boltos, egy picit mérgelődött, de hamar haza ugrottam a kártyáért. Aztán nem kötekedett különösebben utána.

2014. jún. 28. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én voltam kasszás és volt ilyesmire példa nem is egyszer. Egyáltalán nem mérgelődtem. Ilyesmi bárkivel előfordulhat.

Szépen megkérdeztem, hogy mit szeretne itt hagyni, azt kitöröltem és meg is van oldva.

A kollégák se nagyon akadtak fenn soha az ilyesmin.

Egyszer egy raklap mosószert vettek(5 bevásárlókocsiban hozták de eddig nincs gond mert elég egyet lehúzni és beszorzom), nem figyelték a részösszeget és a végén látták, hogy elnézték az árat.

Sztorno az egész, viszont a raklapnyi mosószert első körben be kellett pakolnom magam mellé visszáru néven, aztán hívtak egy minitargoncát raklappal, felpakoltuk és elvitték, mialatt persze állt a sor és mindenki mérgelődött. :D

Na én még itt se voltam mérges, inkább örültem, hogy végre valami történés is van :D

2014. júl. 2. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!