Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon félek mit kellene tennem?

Nagyon félek mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Most vagyok 10. osztályos lány és elkezdtem félni. Az egész onnan kezdődött, hogy ismerek egy lányt akit az egyik közös ismerősünk mutatott be. Egy idő után az ismerősömet a lány elkezdte piszkálni és ez valahogy rám is átterjedt. Egy ideje piszkálnak a barátaival együtt bár az a szerencse, hogy nem az én iskolámba járnak. Mostanában még jobban rákezdtek. Már decemberben is volt olyan, hogy leköptek és hasonlók. Már szerda óta tervezik azt, hogy megvernek. Még ki is volt neki írva facebook-ra: "holnap azért elverjük a jány nem tesok?"

Na a lényeg az hogy már tegnap mikor vártam a buszt egész idő alatt beszólongattak. Mindenre találtak valami kifogást, hogy miért. Fülhallgatót raktam a fülembe, hogy ha nem figyelek rájuk hát ha elmennek, de ez nem így történt, kiszedték mindig a fülemből, a hajamat tépkedték. Mikor eljött az idő, hogy jött a busz és szállhattam fel rá, akkor még erősebben tépték. Majd a buszon egy nagy csomó hajat oda raktak az ölembe, hogy ez az enyém. Gondoltam hátha már nyugi lesz. Sajnos nem. Mikor leszálltam a buszról, képesek voltak velem leszállni. Próbáltam sietni, rájuk nem figyelni de mindig meg fogták a karom vagy a hajam és visszahúztak. Miután neki nyomott a kerítésnek az egyik srác utána ellöktem magamtól, de neki lökött még egyszer a kerítésnek és rám emelte a kezét, hogy meg akar ütni. Tettem pár lépést és hazáig futottam. Szerencsére utána már nem követtek, de nagyon félek. Nem tudok semmit tenni ellenük, kb 7-en vannak és ebből olyan 3 fiú és mindegyik cigány. Nekem nincs semmi bajom a romákkal, mert a barátnőm az volt, de ő normális. Voltak már régebben is ilyenek, hogy buszon felírták azt, hogy: "büdös magyarok". Mit csináljak? :(



2014. máj. 31. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:

És ilyenkor hol vannak az "okos" pedagógusok???

Valami pletyka lehet az egész dolog hátterében(erre abból gyanakszom, hogy előbb a közös ismerősödet piszkálta, aztán téged.Tehát valamiért megharagudott rá amiben úgy gondolhatja, te is részes vagy).Minden esetre nem normális és nem is tűrhető ez a viselkedés!Ez már annyira eldurvult helyzet, hogy akár feljelentést is tehetsz zaklatásért, bántalmazásért és beszélj a tanárokkal, igazgatóval, bár ezek nem hiszem, hogy tesznek is valamit.Talán a legjobb lenne az iskolaváltás.Ez borzalmas közeg lehet.Van jobb is.

2014. máj. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
szedd össze a haverjaidat aztán szájba kell verni az összeset egytől egyig..
2014. máj. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Úristen hát én nem hagytam volna idáig fajulni a helyzetet nagyon egyszerű facebookrol mentsél le minden olyan dolgot ami rád utal mond el anyukádnak hogy mit csinálnak és jelentsétek fel a rendőrségen más módja nincs ha nem akarod hogy talán még durvábban meg is verjenek.


de hordhatsz magadnál paprika sprayt is 600 és 1000 ft között van neten is lehet rendelni és megtámadnak szembefújod vele és elszaladsz annyira égeti a szemét hogy taknya nyála egybefolyik semmit se fog látni nem hogy utánad menjen.

2014. máj. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem az én iskolámba járnak, de a buszmegálló mellett van ahova ők járnak. Sajnos ezért az iskolában nem tudják elintézni a dolgot.
2014. máj. 31. 15:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha én egy ilyennek a szemtanúja lennék, úgy eltörném mind a 7-nek a nyakát egyesével, mint a huzat.
2014. máj. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gázpisztoly, paprikaspray. Gázpisztoly azonnal használható a törvény szerint, mihelyt erőszakosan hozzád érnek, vagy ez tőlük elhangzik.
2014. máj. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De ha többen vannak, félő, hogy az ilyesmit (gázpisztoly, paprikaspray) elveszik tőle, és vele szemben alkalmazzák.
2014. máj. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerezz be egy bazi nagy, harapós kutyát és mutasd be nekik :)Járj azzal.
2014. jún. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!