Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudnak emberek ilyen...

Hogy tudnak emberek ilyen körülmények között élni magyarországon?

Figyelt kérdés
[link]
2014. máj. 12. 23:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vannak még ennél sokal olyanab körülmények is ...azert sztem nem olyan sajnalatra melto ha aszt latom h a lány a tab-ját nyomkodi melette meg a telefonja van a földön meg a laptop-ja.....meg elég drága kályha is . hidd el nem ez a csóripó...van ennél sokkal durváb is, akiknek tényleg semmijük nincsen.
2014. máj. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De milyen az már, hogy tiszta szar minden, és olyan cuccai vannak amik még nekem sem. Pedig én normálisan felépített házban lakom? Hogy lehet így élni?
2014. máj. 13. 00:12
 3/11 anonim ***** válasza:
mondjuk aból következtetve h ott a lamináltpadlo csomagokban meg ecsetek stb. sztem fölujitás alatt áll a lakás addig meg vhogy át kell vészelni.....de ezt az egyet nem tudom kihagyni:...ugy látszik h magyar lány ül az ágyonnahugye h nem csak a cigányok tudnak rendetlenül élni ;) :P
2014. máj. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja tényleg! De akkor is durva. Mióta állhat ott?
2014. máj. 13. 00:16
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát nem látszik rajta egyértelműen, hogy magyar-e.
2014. máj. 13. 00:18
 6/11 anonim ***** válasza:

Persze h nem egyértelmü, mint ahogy van olyan is aki cigány és egyáltalán nem látszik rajta vagy forditva ezt csak azért irtam mielött megjelenne a sok okos akik elkezdik, h húúúúúúú tipikus cigány blabla....

nem tudom mióta állhat ott de nem is tudom, h honnan vannak a képek, de sztem bisztos h vmi fölujitás miatt ilyen nem a szegénység jele...mondjuk fölujitás ide vagy oda a sok szemetet tényleg nem kéne szana szét dobálnia a szemétdomb közepén meg boldogan a tab-jával foglalkozni...

2014. máj. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát, ez érdekes azért. Én nem bírnék így lakni és én magam állnék neki rendbe tenni a házamat. Nem kell nagy tudás a vakoláshoz és járólapozáshoz (esetleg hajópadlózáshoz)... De a laptop és a tablet azért megvan... :D
2014. máj. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez nem szegénység,trehàny disznók,,,fiatal lány,miért nem pakol legalább össze ,szemetet kidobni stb..ilyet nem tudom sajnálni
2014. máj. 13. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Úgy hogy rengeteg ember igénytelen disznó módjára képes élni.


Én voltam kollégiumban, és olyan csajok, akik magukra mindig adtak, kb egy kutyaólban éltek, mikor csajok laktak előttünk, annyi mocskot kellett eltakarítani, minden tiszta szőr meg haj volt.


Sajnos a szegényeknél meg még inkább ki tud jönni ez, persze van némi összefüggés is a munkanélküliség (vagy inkább életében nem dolgozott) és a lustaság között.


Ezért tartom azt undorítónak, mikor jönnek azzal hogy jajj szegények micsoda környezetben élnek, meg nem kapnak pénzt, meg mennyi pénz lenne rehabilitálni a környéket. Aztán az csakis rajtuk múlik, hogy tisztaságban élnek e vagy sem. Egy vizes felázott falat megértek, hogy nincs pénz megcsináltatni, de az hogy a szemetet a ház mellett halmozzák fel, meg az ablakon át sz..rnak, az pusztán igénytelenség.


Kihajtanám az összeset, hogy takarítsanak ki maguk körül, amelyik nem teszi, azt bevágni börtönbe.

2014. máj. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"De milyen az már, hogy tiszta szar minden, és olyan cuccai vannak amik még nekem sem. Pedig én normálisan felépített házban lakom? Hogy lehet így élni?"


Úgy lehet úgy élni, hogy oda születsz, kis csillag. És ha oda születsz, akkor vagy úgy jó minden, ahogyan van, vagy pedig minden erőddel al akarsz onnan húzni. Az utóbbinak KELL - de annak aztán KELL!!! - segíteni, nem pedig csak a p..fádat jártatni, hogy "jajhogylehetmárideszületni..."

2014. máj. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!