Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van valakinek kedve sétálni...

Adxalbert kérdése:

Van valakinek kedve sétálni egyet délután a városligetben?

Figyelt kérdés
Az ismerőseim a családjuknál vannak, vagy locsolkodni mentek. Szóval itthon zongorázom és olvasgatok felváltva. De szívesebben lennék kinnt, sétálnék és beszélgetnék egyet csak úgy. Ha valaki ráér és van kedve, írjon, én úgy délután öt-hat körül gondoltam. Ha lány akkor szívesen meglocsolom, ha srác, akkor vendégem egy sörre.
2014. ápr. 21. 11:30
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha számít, 25/F. De egy séta erejéig bárkivel találunk közös témát.
2014. ápr. 21. 11:33
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy próbát megért :P
2014. ápr. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát, végül nem vártam tovább és kimentem egyedül. Ettem egy jó hagymalevest cipóból (BRGR, ajánlom), eldumáltam egy anyukával aki a kisfiát vitte ki, meg egy lánnyal aki a tesója kutyáit sétáltatta.

Egyébként csodálkoztam hogy innen senki... mindig mindenki sír hogy úgy kéne valaki aki meghallgatja, meg tanűcsokat ad, aztán amikor lehetne, akkor nincs jelentkező :l

2014. ápr. 22. 21:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!