Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mivel érjem el, hogy féljenek,...

Mivel érjem el, hogy féljenek, tartsanak tőlem?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon "keménynek" érzik magukat velem szemben a verebek mert nem állok le veszekedni, verekedni velük. Azt szeretném elérni, hogy féljenek rettegjenek tőlem és senki ne kössön belém. Hogyan tudnám ezt elérni, hogy ismerjék a nevemet és féljenek tőlem ezek a jószágok? Hülye válaszokat meg oltogatást nem kérek. Köszönöm!

#verekedés #félelem #rettegjenek #tartsanak tőlem
2014. ápr. 8. 20:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%
Telekinézissel dobáld el őket.
2014. ápr. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Jó ötlet csak az a baj, hogy nem vagyok Superman.
2014. ápr. 8. 20:24
 3/21 anonim ***** válasza:
Inkább az legyen a célod, hogy tiszteljenek, a rettegés nem oldja meg a problémádat.A tiszteletet viszont el kell érni és meg kell szenvedni érte, mert arra nincsenek házi prakrikák.
2014. ápr. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
És ezt hogyan érjem el? Meg ha tisztelnek akkor gondolod, hogy nem fognak nekem állni?
2014. ápr. 8. 20:27
 5/21 anonim ***** válasza:

Nem gondolom, hanem így van.Azzal piszkálódnak, akit nem tisztelnek, vagy akit nem félnek.A kettő között húzódó határ néha csak egy hajszál, de a tisztelet a pozitív érzés, nem a rettegés.

Szerintem nyűgözd le őket valamivel, amiben jó vagy.Manapság a sportteljesítmények töltik be wzt a szerepet.

2014. ápr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Igazad van részben, csak az a gond, hogy akik felettem érzik magukat és megengedik maguknak, hogy "embereskedjenek" velem azokat nem lehet lenyűgözni és ezek sosem fognak tisztelni. Az ilyen embernek nem nevezhető fajokat csak akkor lehet leállítani ha félelembe teszi őket valaki. Utána már nem mernek többet szórakozni az biztos! Ezt szeretném megtudni, hogy hogyan érjem el azt, hogy rettegjenek tőlem mert hiába verem halálra bármelyiket is utána hozzák a bandájukat meg a családjukat és én egyedül akkor nem érek ellenük semmit.
2014. ápr. 8. 20:41
 7/21 anonim ***** válasza:
Aha, ez így teljesen más.Esetleg tanulj harcművészeteket, másképp ezt nem tudod egyedül megoldani.Javaslom, hogy beszélj erről egy felnőttnek is.
2014. ápr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a segítséget!
2014. ápr. 8. 20:48
 9/21 anonim ***** válasza:

kezdj el nagyon keményen edzeni


fekvőtámasz, húzódzkodás, nevezheted fegyencedzésnek is mostanában elég népszerű vagy "street workout"


írd be youtube-on és látni fogod milyen kemény lehetsz tőle


ha folyamatosan és keményen csinálod hamar jön az eredmény és falhoz vághatod az elsőt


és akkor a többiek letolják a gatyájukat, ha én szájba verek valakit a többiek elmenekülnek


de ehhez el kell érned hogy fölényben legyél egyedül egymagad rendíthetetlenül


és ez magától nem jön csak kín keserves kőkemény edzés árán, mert abban nem csak a tested fejlődik hanem feljössz lelkileg is


ehhez az edzés a kulcs, ha nem teszed később 40 évesen is nyúlbéla leszel úgyhogy még ma kezd el


https://www.youtube.com/watch?v=ete9gaFvmHs


https://www.youtube.com/watch?v=esHWsRvvp_s

2014. ápr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Én tökéletesen megértem a helyzetedet mert én is voltam hasonló cipőbe és valóban csak a harcművészet segít.Van egy direkt utcai verekedésekre kifejlesztett önvédelmi rendszer a KMG aza krav maga global amire én már több éve is járok és volt már pár discos eset amikor a krav segítségével tényleg meg tudtam magamat védeni.Küldök róla pár linket.Én esküszök rá h tökéletes.

[link]


https://www.youtube.com/watch?v=vbu0tlZ3mgo


https://www.youtube.com/watch?v=2hz-1mEsB9s

2014. ápr. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!