Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom azt, hogy...

Honnan tudhatom azt, hogy valakit zavar-e vagy nem, hogy sokat irkálok neki facebookon?

Figyelt kérdés
Kb. minden nap, mondjuk nem egész álló nap egyszer se, főleg este csak.
2014. márc. 1. 07:49
 1/3 A kérdező kommentje:
És normálisan válaszolgat mindig, egész rendesen, csak az olyan kérdések zavarják, amiben azt kérdezem idegesítem-e.
2014. márc. 1. 07:58
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tőlem is állandóan azt kérdezgetné valaki, miközben beszélgetünk, hogy "Bocs, nem idegesítelek?", akkor engem is az zavarna inkább, nem pedig az, hogy ír nekem az illető. Hidd el, ha zavarnád, akkor éreznéd a válaszaiból, hogy elege van belőled. Úgy például, hogy röviden, tömören válaszolna, vagy akár bunkózna egy kicsit a válaszban, vagy nem is válaszolna rövid időn belül. Szóval ha normálisan válaszol, akkor ne parázz, nincs miért. Viszont ha megfogadsz egy tanácsot, legyél mindig tapintatos, igyekezz értelmes dolgokról írni, és lehetőleg ne telepedj rá teljesen. Akkor minden oké lesz.
2014. márc. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha jól el tudtok beszélgetni, válaszol, ő is érdeklődik felőled, abból lehet tudni, hogy nem csak illemből válaszolgat.
2014. márc. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!