Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Titeket nem zavar, ha valaki...

Titeket nem zavar, ha valaki facebookon röviden, tőmondatokkal válaszolgat chaten?

Figyelt kérdés
2013. máj. 20. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
De.
2013. máj. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem nem.Van ismerősöm, aki nagyon ritkán érhető el face-en, így ha bejelentkezik, akkor egyszerre sokan írnak rá. Inkább válaszoljon az én kérdésemre tőmondattal, minthogy sablonlevelet írjon, amit rajtam kívül még 20 embernek elküld chat-en..:)
2013. máj. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem is chatelek. Akivel akarok, azzal üzenetben nyomom vagy mailen, és le is van tiltva nálam, mert zavar, ha csak azért zavarnak bármi közben, mert XY unatkozik.
2013. máj. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem nem

Mert sz.rok a köcsög Facebookra!

Találok magamnak ezerszer jobb időtöltést,mint a Face.

2013. máj. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel a beszélgetésen kívűl semmi másra nem használom újabban facebook-t, így de. És az is feltud idegelni hogy ha egy db smile-t sem kapok.
2013. jún. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!