Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Hogy reagálnátok, ha...

Lányok! Hogy reagálnátok, ha egy ismeretlen megszólítana titeket az utcán és elhívni egy kávéra?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok, és egy két lányt megszólítok, aki a kasszában ül, vagy vonaton egy két szóváltás után ha mellettem ül, és megpróbálom elhívni valahova. Általában udvariasan elmondják hogy köszönik szépen de nem.

A legtöbb szimpatikus lány akit vonatállomáson, vagy utcán szembe jön, nem tudom hogy szólítsam le, vagy egyáltalán illik-e ilyet. Megmondom őszintén, félek, hogy hülyének nézne. Néha egy picit attól is hogy felháborodna.

1) El tudjátok képzelni, hogy igent mondjatok egy kávéra egy a boltban vásárló fiúnak?

2) És annak a fiúnak aki minden előzmény nélkül annyit mond: "szia, ne haragudj, hogy megszólítalak, de szimpatikus vagy, és szívesen megismerkednék veled. Van kedved eljönni egyik délután velem egy kávéra?"



2014. jan. 31. 10:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy 23-30 év körüli lányok reakciójára lennék kiváncsi.
2014. jan. 31. 10:26
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Még ha tetszik is a srác én biztos nemet mondanék. Nekem nagyon nem jön be ha valaki így ismerkedik, kicsit gyanúsnak tartom.
2014. jan. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
(30/N)
2014. jan. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Nekem sem jön be, nemet mondanék. Más lenne a helyzet, ha előtte már lenne más téma is, pl. vonaton szóba elegyednénk, utána oké a meghívás. Utcán nehezebb, de ott is lehetnek felvezető mondatok, pl. utbaigazítás-kérés és még jónéhány mondat, mire egyáltalán szóba hozhatná a meghívást. Akkor talán igent mondanék, de ne biztos: csak akkor, ha nem érezném gyanúsnak.
2014. jan. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
28 éves korodra megtanulhattad volna, hogy a nők sehová sem fognak egy vadidegen férfival elmenni.
2014. jan. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudom milyen rögtönzött szöveggel lehetne leszólítani valakit.

Teljesen átlátszó ha megkérdem az időt. És utána sem tudom mit kérdezhetnék tőle. "szia, meg tudnád mondani mennyi az idő? 12:34. köszönöm. Egyébként eljönnél velem egy kávéra?"

Teljesen hülyén jön ez ki. Egyszerűen csak szimpatikus és szívesen megismerném.. Nem lehet kivitelezni sehogy?

Esetleg az időt ha megmondta megkérdezhetném, hogy merre tart? vagy hogy van-e kedve beszélgetni? nem "ciki" ez?

2014. jan. 31. 12:09
 7/11 Alaque ***** válasza:
68%

Én, bár férfi vagyok, utálom, ha az utcán ismeretlenek leszólítanak, és jópofizni kezdenek. Kétlem, hogy a nőknél ez másként lenne. Lehet, hogy nem akarsz rosszat, meg te aztán tényleg nem az a fajta vagy, de arra vagyunk kondicionálva kicsit korunktól kezdve, hogy idegenekkel nem elegyedünk társalgásba az utcán. Emlékszel, mit sulykolt beléd anyukád: ne állj szóba idegenekkel, ne fogadj el idegenektől semmit stb.


Találj ki valami kevésbé társadalomidegen ismerkedési módszert.

2014. jan. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%

Hát, engem ehhez hasonló szöveggel szólitottak le, amit leirtál példának kérdező...


Ő: Szia, megmondanád hány óra?

Én: Nem tudom, nincs órám...

Ő: Á, értem. Te is az egyetemre tartasz?

Én: Igen. Órára megyek.

Ő: Esetleg elkisérhetlek...? Én is arrafelé megyek...


Szóval, ha megbuksz az órás kérdéssel, vesd be ezeket, amiket itt leirtam... :)Lehet, hogy szerencséd lesz. :)

2014. jan. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Az egyetemes leszólítás aranyos volt, de sajnos egyetemre már nem járok.


Alaque: mondj egy kevésbé társadalomidegen módszert. Te pl hogy ismerkedsz?

2014. jan. 31. 15:17
 10/11 anonim ***** válasza:
91%
Elhajtanám, nem kávézgatok idegenekkel.
2014. jan. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!