Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is nehezen jöttök ki a...

Ti is nehezen jöttök ki a fizetésetekből?

Figyelt kérdés

Átlag család vagyunk két kamasszal,egy autónk van,saját házunk-ha befizetjük a havi rezsit és a többi számlát és ételt,tisztálkodó vagy tisztítószert vásárolunk (semmi luxust)-nem marad több pénzünk. Más is így van ezzel,vagy mi választottunk rossz munkahelyet?

/Egyszerűen évek óta mind többet dolgozunk,túlórázunk és még sem jövünk ki jól a pénzből,ez már ilyen taposómalomnak tűnik./


2014. jan. 29. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
örülj, hogy van egyáltalán fizetésed!
2014. jan. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel szerintem az átlagba tartoztok és örüljetek, hogy nem kell nélkülöznötök.

Szüleim szerencsére relatíve jól keresnek, így mi tudunk félre tenni, bár az is hozzátartozik a történethez, hogy vidéken élünk, így rengeteg mindent meg tudunk termelni magunknak és ezzel elég sokat lehet spórolni.

Mi kb. 250 bruttóból élünk 4en, én Pesten vagyok egyetemista, húgom végzős gimnazista. Saját ház, autó nekünk is megvan és van még egy lejáró félben lévő frank hitelünk (2-3 hónap van már csak belőle, ha jól emlékszem), szóval ha lejár a hitel, akkor még több pénzünk marad vissza. Megtakarításunk is van mindemellett, nem túl sok, de azért nem is kevés.

2014. jan. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Irigylem a problémátokat…

Mi anyámmal élünk 2-en, ő 3 éve munkanélküli a rossz környék révén, énmeg még tanulok, szóval Te csak ne panaszkodj ;)

2014. jan. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!