Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit reagálnál, ha megtudnád,...

Mit reagálnál, ha megtudnád, hogy az egyik jó barátnődnek 20 évesen autója és saját lakása van?

Figyelt kérdés

Saját autóm van már több, mint egy éve, apukámtól kaptam. De nagyon kellemetlenül érzem magam miatta, nem nagyon merek vele suliba menni, mert durván irigykednek, és megjegyzéseket tesznek. Nem luxusautó, párszázezres régi kisautóról van szó. Elég érzékeny lelkű vagyok, így könnyen magamra veszem a sértéseket.

Nem rég a mamám kinyögte, hogy vesz nekem egy lakást. Örülök, meg minden, de már előre félek, hogy mi lesz, ha valaki megtudja :(


2014. jan. 9. 05:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%
Szar eleted lehet ha ez problemat okoz...
2014. jan. 9. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
23%
Semmit :D amúgyse vagyok ilyen:) jó ha van, azzal a 20 éves lánnyal meg megismerkednék. Nem tudom miért ''rettegsz '' ilyenektől, semmi extra nincs benne:)
2014. jan. 9. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadast kell gyakorolnod. A nagymamad gondoskodni, segiteni akar neked, s kozolte ezt, nem kinyogte pl. s elkepzelheto, hogy azokat kritizalsz, talan nem is irigyek, hanem a stilusod miatt viselkednek, reagalnak igy. Onkontroll!
2014. jan. 9. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

16 évesek voltunk mikor a barátnőm megkért szaladjunk be a bankba, mert anyukája beküldte.Valamit kellett intéznie, majd megszólalt, hogy a számlámra meg szeretnék befizetni, ennyit meg ennyit.

Bankos csaj: tehát kiegészíti 2 millióra?

csak pislogtam....

aztán 18 évesen kapott új kocsit, attól még jóba voltunk.


28 leszek idén nekünk is van saját lakásunk, kocsink a férjemmel a saját erőnkből..szóval nem irigykedem, jó ha van akinek könyebben megy....

2014. jan. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem szólnék. Ilyen hülyeségen pörögni...
2014. jan. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%
19 éves voltam mikor lett "saját" lakásom. Eleinte önkormányzati volt, csak bérlő voltam benne, később meg tudtam venni (két éven belül), és utána lett egy kis autóm is. MIndez a saját pénzemből. (a lakást részletre vettem meg, az autót pedig fillérekért ismerőstől). Én nem kaptam semmilyen negatív kritikát - pedig senki se tudta hogy nem a szüleimtől kaptam.
2014. jan. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan nagy különlegesség, ha egy húsz évesnek, van kocsija meg lakása. Sok szülő gyűjt arra, hogy mire a gyereke egyetemista lesz legyen egy kis lakása, meg egy kocsija. Ha meg könnyen megteheti a szülő miért ne tenné? Ezen felesleges pörögnöd, nem hiszem, hogy te lennél az egyetlen a környezetedben.
2014. jan. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
48%
Ez annyira gagyi ez a kérdés!! Mi az, hogy a mamád kinyögte!!!!!!!! Mi van?? Ahelyett, hogy a s.ggét kinyalnád amiért lakást vesz neked! Nem is tudod milyen nagy előny, azzal akinek nincs semmije. Te fogyatékos vagy, vagy mi? Attól félsz, hogy mi lesz, ha valaki megtudja? Nem is értem ezt a gondolkodást.
2014. jan. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
18.-ra én is lakást kaptam, igaz még nem lakom benne, mert saját erőből újítgatom. Nekem még senki nem szólt be emiatt, sőt.
2014. jan. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Irigyelném - valószínűleg mindenki más is ezt teszi. Van aki bevallja, van, aki tagadja, de csak az nem irigyli, akinek legalább ennyije van 20 évesen. (és még az sem biztos)


Szerintem ne ragozd túl. Ne dicsekedj vele, fogadd el, ha mások irigyelnek (van, akinek vérrel-verítékkel sem jut semmi negyvenévesen sem), és tedd a dolgodat.


Olyanokkal keveredj, akik nem az érzékeny lelkedért szeretnek, hanem a pénzedért. Az érzékeny lelkű emberek ugyanis ilyen helyzetbe belerokkannak. Érzékeny lelkű embereket barátként nehezen fogsz találni úgy, hogy a neten dicsekvéssel kevert panaszkodással előadod, hogy van ám, ez is meg az is, de jaj mi lesz, ha megtudják...


Vállald fel és ennyi. Nem kell magyarázkodni.

2014. jan. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!