Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért bántják a vörös hajú...

Miért bántják a vörös hajú embereket?

Figyelt kérdés

Ezt nem tudom megérteni.Nekem a legjobb haverom vörös hajú és van egy két bárgyú aki piszkálja.Valamelyik nap nem bírtam már elviselni és megvertem az egyiket.Senki sem tehet róla,én úgy hiszem..meg amúgy is,nem a középkorban élünk...Most én vagyok itt a gané,a tanáraim csalódtak,kaptam igazgatóit is..stb

De ez mind nem érdekel engem,csak a tudat,hogy ilyen emberek léteznek.A század elején jobb embereket akasztottak fel mint ezek.


2013. dec. 19. 21:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Valami vallásból kialakulhatott amerikai baromság miszerint a vöröshajúakat megszállta az ördög. Ebből eredhet. Vagy csak simán mert eltér az átlagtól.
2013. dec. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#11: "Vagy csak simán mert eltér az átlagtól." pontosan!

Amit előtte írtál mégegy nagy marhaság :D

2013. dec. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Mert az átlagos miért jobb mint nem átlagos?

Hulyék az emberek.

2013. dec. 20. 18:51
 14/16 anonim ***** válasza:

Jól tetted,hogy kiálltál a haverodért,-ritka az ilyen is.

Srácok az intrikusokat és beszólogatókat le kell tojni!

Nekem csak kisgyermekkoromban volt ilyen "élményem",-de talpraesett kislány voltam és az ilyen nagypofájú buta málászájhuszárokat rögtön a földbe döngöltem.A középiskolában már inkább irigyeltek a hajszínem miatt,felnőtt ként meg semmi gondom nincs vele. Arra gondoljatok,hogy az ilyen beszólogatók,buta emberek és nem érnek annyit,hogy szomorkodjatok miattuk,egyszerűen nem kell megbántódni,vissza kell szólni,gondolom ők sem makulátlanok,tökéletesek.

2014. jan. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 DJ Roland válasza:
Engem sokszor basztatak de már látják nem érdekel a véleményük és leszáltak rólam engem általábban Vörikének vagy démonnak becéztek.
2015. aug. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Általánosban sz*rrá cikiztek érte, "Befestetted! Befestetted!" Ma is bennem van, ahogyan kántálja a sok seszínű barnásszőke kis s*ggdugasz. A gyerekek roppant kegyetlenek tudnak lenni.

Középsuli óta mindenki elámul, dicséri vagy legfeljebb irigy rá és fintorog, de már az is jól esik.A férfiak imádják :D Legnagyobb elégtétel a fészbúkon látni, mikor egy ilyen régi csúfoló vörösre festi a haját h az ne legyen olyan bitang unalmas :-)

Anno ha egy kisfiú megverte volna ezeket, biztosan a karjaiba omlottam volna :-)

Viszont így felnőtt fejjel azt mondom, szép h kiálltál a társad mellett, de a módja nem elfogadható. Egyébként a vörös pasik is elég szexik, de legalábbis különlegesek. Középsulitól már mindegy a hajszín, addig kell csak bírnia.

2016. márc. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!