Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az orrspray milyen hatással...

Az orrspray milyen hatással van az ember orrára?

Figyelt kérdés
Úgy értem például hogy hogyan dugítja ki, vagy hogy miért van ráírva hogy csak 2 hétig lehet használni?

2013. dec. 15. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Érszűkítő hatása van.

Ha sokáig használod hozzá szoksz, és anélkül még jobban fog dugulni az orrod.Leszokni pedig nagyon nehéz.Kerüld ezeket az orrcseppeket ha lehet.Nagyon nyomják a reklámokban ezeket, én tiltanám őket.Saját tapasztalatból beszélek.

2013. dec. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos én is azt érzem hogy kezdek ráfüggni hiszen esténként állandóan be van dugulva az orrom és egyszerűen nem tudok aludni és ezért használom..
2013. dec. 15. 14:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Használj inkább sós vizet sprayt, fellazítja a taknyot és akkor ki tudod fújni az orrodat, az nem árt. Nátha ellenit csak pár napig érdemes. Inkább szellőztess lefekvés előtt, vagy párologtass valami jó ki illóolajat, amitől kapsz levegőt.
2013. dec. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!