Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Erről mi a véleményetek?

Erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Egy kölcsönadós dologról van szó.

Ma kölcsönadtam valamit egy ismerősömnek,igazából egy hajgumit.És nem adta vissza,valahogy nagyon elkerültük egymást.

Igazából,az a kérdésem,hogy következő alkalommal,ha látom,kérdezzek rá,vagy nem ?

A másik kérdés:szerintetek mennyi az esélye ,hogy visszaadja.

Tegyük fel,lehet elfelejti.Vagy,lehet hogy nem is érdekli.De talán visszaadja.Vagy ha rá is kérdezek,és nyilván udvariasan megkérem,hogy pl. jövő héten hozza nekem vissza,akkor az jó?

Persze csak egy hajgumi,de mégiscsak az enyém,meg egy elég jó hajgumi.

Volt nálam egy rosszabb is,azt is adhattam volna,de az pont jobb volt nekem akkor,hogy miért az mindegy.


16/L


2013. dec. 12. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg hogy nála van e. Ha igen akkor mondd neki hogy adja vissza. Ha nincs akkor mondd meg neki hogy hétfőre kéne neked.
2013. dec. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod :)


Csak csütörtökön fogom látni megint.Mert még csak nem is a mi sulinkba jár :/

2013. dec. 12. 17:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Szükséged van egy behajtóra? Itt vagyok.
2013. dec. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen :))

Köszi a felajánlást :)

2013. dec. 13. 17:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!