Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez egy értelmetlen...

Hunbula kérdése:

Szerintetek ez egy értelmetlen kapcsolat? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Egyidősek vagyunk a sráccal, huszas éveink elején két külön országból. Korábban párszor találkoztunk, egy harmadik országban, utána sok időzónányira kerültünk egymástól. Voltak nehézségek meg rosszabb időszakok de olyan is, hogy hetekig, hónapokig minden nap kommunikáltunk valamilyen formában.

Ha találkozhatnánk is újra, valószínűleg évek múlva lenne. Ennek ellenére én nem akarom feladni ezt a dolgot, amíg csak lehet és engedi fenn szeretném tartani mert rengeteg pozitív érzést kapok, egy olyan ember, aki érdekel és ha csak pár mondatot tudok vele beszélni az is érdekes.

Többen mondják hogy ostobaság, meg mit várok én... De hát pont ez az, hogy nem várok semmit, csak elfogadom, amit kapok, akkor is, ha netán kevés - mert egy olyan valakitől jön, akitől még ez a kevés is jobban érdekel, mint sok másnak a mindene. Rossz filozófia volna? Érdekel, ki mit gondol, tánha más is látja úgy, mint én :)



2013. dec. 12. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha téged ez tesz boldoggá, és neked nincs hiányérzeted...ha még így szívesen kelsz fel reggel, MIATTA, akkor folytathatod, de olyan nincs, hogy csak évek múltán láthasd. Minden megoldható, csak akarni kell. Ha nincs pénz repülőjegyre, akkor tegyél félre, és vállalj pluszmunkát.


De én azt vallom, hogy inkább egy ilyen "kapcsolat", mint ahol nap mint nap láthatod a másikat, de közel sem vagytok ennyire egy hullámhosszon.


18/L

2013. dec. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz filozófia, de talán biztos hogy "az" és nem csak az oly egyszerű emberi érzések vannak a racionalitásod ellen mint a vágyódás? Mert akkor ezt szerelemnek hívják és mint tudjuk "szerelemben és háborúban nincsenek jó vagy rossz döntések, csak is döntések vannak"

nem az a kérdés mi mit tennénk, hanem hogy Te mit teszel, de semmiképp sem értelmetlen a kapcsolat, és ha ennyi pozitívat kapsz akkor miért adnád fel egy fogalomért?

2013. dec. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!