Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy a hajléktalans...

Van olyan, hogy a hajléktalanságot önként választja valaki?

Figyelt kérdés

2013. dec. 11. 11:38
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja,és ha igen,akkor mi lehet az oka?
2013. dec. 11. 11:41
 2/10 anonim ***** válasza:
Remeték.
2013. dec. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nem akar dolgozni, nem akarja azokat a szabályokat betartani, amik szükségesek egy normális kapcsolat (bármilyen, baráti, társ, munkahelyi, stb.) fenntartásához. Egyszerűbbnek tűnik neki ez az életmód, mint megfelelni a társadalom, a család, az emberek, a barátok elvárásainak.

De hogy miért azt nem tudom. Nekem egyszerűbb "megfelelni" mint az utcán élni. El sem tudom képzelni, hogy hogyan maradnak életben hosszú évekig az utcán.

2013. dec. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már találkoztam olyannal, aki lakhatott volna az anyjánál, de csak ha dolgozik. Kb. két órán keresztül volt is munkahelye, aztán azt mondta, hogy inkább megy az utcára, de nem akar többet dolgozni.
2013. dec. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan ismerősöm, akinek van háza az országban, de télen nyáron járja a világot stoppal.
2013. dec. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb hajléktalan olyan szempontból "választja" ezt az életmódkt, hogy nem hajlandó leszokni a piáról, tisztálkodni, betartani a szabályokat.
2013. dec. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Salamon Bálint ***** válasza:
#6: a mosdatlanság már következménye a hajléktalanságnak, de nem előidézője. Java részt a piálás is.
2013. dec. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Vannak,aki "embertársaik" áldozatai.Pszichésen sérültek,akik kiszolgáltatott helyzetbe kerülnek-ki is használják őket!De a magyar szociális háló oly laza és ritka, hogy simán kiesnek belőle...van,aki egy csekket sem tud kitölteni,de ha kérik mindent elvégez a ház körül-ha van olyan ház...
2013. dec. 22. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A csicskatartásra gondolsz?
2013. dec. 23. 11:46
 10/10 anonim válasza:
Igen,a csicskáztatásra például...
2013. dec. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!