Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, ha kiírok egy...

Miért van az, ha kiírok egy kérdést, mindenki csak odaszólogatni tud, lehurrogni a másikat, normális választ írni meg nem? Miért ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés
2013. dec. 5. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Melyik kérdést írtad ki?

Ha azt kérdezed meg 120-adjára hogy kell-e Bécsbe útlevél, meg hasonló IQ harcos kérdéseket akkor ne csodálkozz.

2013. dec. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
miért melyik kérdést írtad ki, ahol nem voltál megelégedve a válaszokkal?
2013. dec. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 II.Dartheon ***** válasza:

ja, ez engem is érdekelne.. lehet amúgy mert olyan kérdeztél amit kérdeztek már sokan..

ha meg nem, akkor szimplán trollokba futottál bele. :)

2013. dec. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
stílus alapján a vállalkozási ügyintézős kérdés az övé.
2013. dec. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2013. dec. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez nem én voltam,de már nem is érdekes.
2013. dec. 5. 14:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos a válaszolónak az, hogy a kérdező hogy áll hozzá saját kérdéséhez. Mit szeretne belőle kihozni. Tényleg segítségre szorul, vagy csak önigazolást keres, hogy a hü..eségét tovább tudja immár teljes nyugalomban folytatni. Tudod! Normális kérdésre normális válasz.
2013. dec. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Dwight Schrute ***** válasza:
Szivás buktát, mert az szeretem
2013. dec. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nézd, egy szinte betűre azonos kérdés tegnap is kiírásra került. Meg tegnap előtt, meg azelőtt. Minek írta ki még egyszer? Ez is egy ok arra, hogy neked nem tetsző választ kapj. Vannak típuskérdések. Ez is ilyen.

Meg a mikor vezethetek, igaz-e, hogy csak gyakorlott vezetővel vezethetek kezdőként, vannak-e szellemek stb.


Rendes, jól megfogalmazott kérdésre jó eséllyel hasonló választ kapsz. De amilyen az adjonisten, olyan lesz a fogadj isten is.


Van aki szereti csicskáztatni a többieket. Az a legdurvábba, amikor még azt is odaírja, hogy várom a válaszokat.


Nem nagyon szeretjük azokat sem, akik teljes tudatlanságban is első találati helyen választ kaphatnának a keresőben. Akár itt, akár a google-t használva.


A rossz helyesírással, magyartalanul megfogalmazott kérdések sem kedveltek.

2013. dec. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!