Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit választanátok a helyemben?

Ti mit választanátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok.. az a helyzet hogy egyik barátnőmnek lesz a 18. szülinapi bulija és a barátnőimmel meglepetés bulit szervezünk..már rég megbeszéltük ezt meg le van fixálva az időpont.. viszont keresztapukámék szerveznek vacsorát étteremben és már régóta beszélték a szüleimmel hogy pár ismerőssel össze kéne gyűlni, és kiderült hogy pont az nap lesz nagyjából azonos idő síkban.. sajnos a barátnőimmel sem tudjuk korábbra tenni a dolgot...

mit csináljak? anyukám megsértődött rám, azt mondta hogy a "barátnőimmel lesznek még ilyen programok"...

de nem akarom kihagyni a bnőm szülinapi buliját, de bunkónak érezném magam ha nem mennék el a kereszt szüleimmel sem...

mit tegyek?

17l


2013. dec. 3. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én szótáramban a "vacsora" és a "buli" nem azonos időpontban történik. Én elmennék vacsorázni, jól lerészegednék aztán átmennék bulizni.


Ha mindenképpen választani kell akkor természetesen a szüleidet válaszd.

2013. dec. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nehogymár egy 18. szülinapi buli kb 22 óráig tartson. Egy vacsora meg mióta húzódik az éjszakába? Ott vagy a vacsin 2 órát, kajálsz, bájologsz, aztán átmész a buliba. nem értem mit problémázol ezen ennyire.
2013. dec. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!