Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kezdjek? Most...

Szerintetek mit kezdjek? Most akkor mi van?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy volt egy lány barátom, aki elég sokat beszélt arról hogy ő pasit szeretne. És nem mellesleg bejött nekem. Nos, azóta kiderült hogy én is tetszek neki. Viszont teljes egészében nem bíztam meg benne, mert nem tudom hogy csak azért kellek-e neki hogy megfeleljen a mai társadalmi elvárásoknak, vagy tényleg tetszek neki. Ezért úgy beszéltük meg vele hogy teszünk egy próbát, de az egész maradjon titokban mindenki előtt. Megvolt az első pár randink, és nagyon jó volt. Viszont egy embertől visszahallottam, ráadásul a legjobb barátomnak mondta el, aki persze rögtön gratulált meg minden. Viszont így az az érzésem van hogy csak arra kellek hogy legyen valakije. Szerintetek?
2013. nov. 28. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:
paranoid vagy..túlgondolod.
2013. nov. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Remélem.
2013. nov. 29. 14:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!