Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kiskorotokban a plüssállataito...

Kiskorotokban a plüssállataitoknak mindnek volt neve?

Figyelt kérdés
csak mert nekem elég sok plüssöm van és csak 1-2-nek van neve, azoknak is csak véletlenül. valami nem volt rendben velem kiskoromben? :O :D
2013. nov. 28. 21:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
En mindnek adtam nevet es meg is jegyeztem oket. Mindig tartottam egy szertartast ha uj jatekot kaptam, olyankor az osszes tobbit felsorakoztattam es azt jatszottam, hogy bemutatom nekik az uj jatekot akit szappanos vizzel meg is kereszteltem. :) Sok jatekom volt, jo nevmemoriam es elveztem is, hogy igy szemelyesebbnek kepzeltem a jatszadozast.
2013. nov. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem nagyon, azon kevés plüssnek, akiknek volt neve, a szüleim vagy nővéreim adtak nevet :D Talán 1-2 játékot neveztem el én :P
2013. nov. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Manócska1 ***** válasza:
én két babámra emlékszem Piroska és Veronka baba,őket hordtam oviba felváltva. meg volt egy macim akinek nagy feje volt,vízfejű macinak hívtam :)
2016. okt. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
11,Énis tartottam ilyen ,szertartást, de azért nem kereszteltem. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2021. máj. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!