Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem tanácsot adni?

Tudnátok nekem tanácsot adni?

Figyelt kérdés

17éves fiú vagyok és még nem volt barátnőm pedig nem vagyok csúnya (ezt nem beképzeltségből mondom hanem visszajelzésekből)

. Egyszerűen ha tetszik egy lány akkor nem merek hozzászólni se mert nincs önbizalmam... Facebookon sem merek ráírni mert félek valamitől de nem tudom mitől.. Nem szoktam buliba járni gyakorlailag 1x se voltam... Reggel elmegyek a suliba meg vissza és nem mozdulok ki itthonról max. focizni.. Szerintetekmit csináljak? Sok lánynak tetszem de valahogy egy sem az igazi, én meg nem szeretnék valakivel csak azért járni mert nincs más... szerintetek mit csináljak? mennyek bulizni? vagy irjak rá egy lányra aki tetszik? vagy mi? félek hogy nem tetszem neki meg hogy nem lenne közös téma, meg hogy idiótának néz???


2013. nov. 22. 19:20
 1/1 anonim ***** válasza:

" Sok lánynak tetszem de valahogy egy sem az igazi, én meg nem szeretnék valakivel csak azért járni mert nincs más " - Akkor ezt ne tedd. Nem kell csak azért járnod valakivel, " mert nincs más " , 17 évesen még van elég időd úgyis.


" Facebookon sem merek ráírni mert félek valamitől de nem tudom mitől " - Ezt felejtsd is el. Facebook-on én is sokmindentől félnék, ha egyáltalán használnám. Ilyen volna például a szemtől szembe való kommunikálás hiánya, a virtuális korlátok, a felesleges smiley-k, a figyelemelvonó háttér stb.


" Reggel elmegyek a suliba meg vissza és nem mozdulok ki itthonról max. focizni " - Az, hogy nem mozdulsz ki a házból, nyilván nem jó. Kérdés az, hogy mi okozza ezt. Nincsenek haverok, akikkel lóghatnátok délutánonként vagy hasonló ? Attól, hogy nem mész bulizni, még nem kell a házban gubbasztanod, biztos akadnának délutáni programok, csak neked kell elhatároznod magad, hogy részt vegyél bennük.

2013. nov. 23. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!