Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen tanácsot tudnátok adni...

Milyen tanácsot tudnátok adni nekem?

Figyelt kérdés

Az életem egy SZAR szó szerint, szüleim régen alkoholisták voltak, nagyon rossz gyerekkorom volt, szegények voltunk, pár éve meghaltak betegségben, jelenleg egyedül élek a házban, nincs barátnőm, sőt nem is tudnék szinte senkiben megbízni.2 barátom van akire tudok számítani ha gondom van.

Nagyon sok rossz tulajdonságom van, felsorolom mik azok:

sikertelen vagyok/se érettségim se a jogsim nem sikerült/, kudarcok lettek ezek, szemüveges, alacsony, vékony, csendes, nem egy női ideál vagyok, sokszor csúnyán beszélek, béna, hülye vagyok, nincs dumám sem.Utálom magam az az igazság azért amilyen vagyok, sokszor rosszúl esik, hogy lenéznek, és hülyének néznek már azért is gondolom, hogy tényleg az vagyok.Semmi onbizalmam nincs.Igazából nem találom a helyem a világban, sokszor gondolkodtam már rajta, hogy ongyílkos legyek.Úgy érzem a kegyetlen élet amibe beleszülettem felemésztett már és nem tudom meddig bírom még...Mindig egy dologra gondolok, hogy Bárcsak ez-és ez másképp tortént volna vagy Bárcsak...de ez csak egy illúzió...Valaki segíthetne, hogy mit csináljak, vagy mit ne...



2013. nov. 21. 20:44
 1/10 anonim válasza:
Nem tehetsz róla, hogy ilyen szülőket fogtál ki.Az alternatív gyógymódok sokat tudnak segíteni.Pl Kineziológia ,homeopátia Ne add fel,sokunknak nehéz volt.De már jól vagyunk...
2013. nov. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 II.Dartheon ***** válasza:

nézd, szerintem ott b*szod el, hogy a múltban élsz, és a sebeidet nyalogatod, nem is akars változtatni, merev önsajnálatban tengődsz... Oké, sajnáltasd magad egy ideig, meg szomorkodj, de örökké ezt nem csinálhatod.. egyszer csak abba kell hagyni a siránkozást, megállni, és mondani hogy "oké, elkúrtam, az én hibám, itt vagyok, ez a helyzet, elfogadom, változtatni fogok rajta, és tudok is, és megnézem a lehetőségeimet!"


Jó, ez így "könnyű mondani kategória" de jelen esetedben nincs sok vesztenivalód, nem? :)

Amúgy miből élsz meg,miből veszel kaját ha egyedül laksz, se érettségid, se semmid.. azért melód ezek szerint van.


Ja igen, azt kérdezhetem h mennyi idős vagy?

Ha akarod mehet privátban is.

2013. nov. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 II.Dartheon ***** válasza:

még az kimaradt, hogy látom, tisztán látod a hibákat magadban, most pedig listázd kérlek a jó tulajdonságadat..

mert ha folyton csak azt nézed mi a szar, meg mit csesztél el, akkor a múlton rágódsz a jövőd helyett, és tessék, itt vagy...

2013. nov. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Kiddo válasza:
Kik azok, akik lenéznek és hülyének néznek? Akárkik is, sz*rd le őket! Tudom, hogy nem lehet teljesen kizárni mások veleményét, de akik lenéznek, azok valójában a saját nyomorukat próbálják így elfelejteni, hogy másokba kötnek bele. Egy biztos: tudd, hogy nem vagy egyedül. Sokan nem találják a helyüket, pl. én se, éppen egy olyan tanfolyamon vagyok ami félmillió és a szüleim fizetik, de mivel diszkalkuliás vagyok, és reménytelen a koncentrációban ezért úgy érzem, nem tudom megtanulni. ja és nekem se nagyon vannak barátaim, részben azért, mert nem szeretek jópofizni. Ne gondold azt, hogy a mások által definiált "siker" meg "ideál" az élet értelme, mert NEM az. Attól vagy értékes, ami jellegzetes, ami egyéni benned. Ha akarsz írhatsz privátban is
2013. nov. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Neked egyetlen egy bajod van(az írígységen és a végtelen gonoszságon kívűl), hogy nincs egyetlen egy atraktív és önzetlen, szerető ember, aki megfogná a kezed, és nőt fargana belőled, és megtanítana az öltözködéstőlkezdve-az önkifejezésik bezárólag:)
2013. nov. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tanácsot felesleges adni, mert úgy sem tudnád egyedül megtartani, hiszen ha tudtál volna egyedül, már változtattál volna.De melléd kell egy ember aki megtanítja. Csak hogy az ilyen embereket, akik tudnának neked segiteni, azokat a gonoszságoddal már rég elfordítottad magadtól és köszönik inkább átlépnek.
2013. nov. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
28 éves vagyok, van munkahelyem, és kevés jó tulajdonságom van, megbízható, becsületes, jószívű vagyok ennyi jó tulajdonságom van.A baj az hogy mindíg pofont kapok az élettől, és a korülottem lévő emberekol.
2013. nov. 21. 21:20
 8/10 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok mellesleg, és milyen gonoszságommal???? Egy rossz szót nem szólok senkinek...
2013. nov. 21. 21:22
 9/10 II.Dartheon ***** válasza:

KEdves 5-ös.. "és nőt fargana belőled,"

Amúgy nem derült ki számodra, hogy pasi a kérdező? :))


Amúgy kérdező, 28 évesen sincs késő változtatni.

"megbízható, becsületes, jószívű vagyok"

Na, ez pont elég! :)


Szerintem kezd ott, hogy ne azt mondd magadnak h utálod magad, hanem csak mellőzöd ezt.. próbálsz a pozitív dolgokra gondolni,a negatívak ellen meg tenni... de amúgy lehet egy pszichológus is tud 1-2 nagyon jó tanácsot adni, hogy normálisan el tudd magad fogadni, és becsméreld magad, mert hogy addig nem fogsz kilábalni a sz*rból, az tuti.. legalábbis szerintem.

2013. nov. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 II.Dartheon ***** válasza:

bocsi, javítás:


"el tudd magad fogadni, és hogy NE becsméreld magad"

2013. nov. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!