Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális, hogy még mindig...

Normális, hogy még mindig sírok ez miatt?

Figyelt kérdés

Ezt idén tavasszal tudtam meg. Az a helyzet, hogy a sajnos úgy alakult a helyzet, hogy el kellett adnunk a nyaralónkat. És mikor ezt megtudtam, én csak vállat vontam, pedig legszívesebben bőgtem volna és csapkodtam volna, hogy hogyan tehették ezt. Minden nyáron ott voltunk, mi a nagyszülők meg az unokatestvérek. Minden nyári emlék oda kapcsolódik, imádtam azt a helyet. És a tudat, hogy többet nem mehetek oda vissza, hogy többet nem láthatom, borzasztó.

És a mai napig elsírom magam, ha ezekre gondolok. És nem tudom mit tehetnék, hogy könnyebb legyen.

Még senkinek nem beszéltem erről, mert úgy sem értene senki... :(

Múltkor is egyszer egyedül voltam itthon, és csak sírtam és sírtam és nem tudtam abba hagyni.

Másoknak nem szeretném kimutatni, hogy ez ennyire fáj. De borzasztóak így a napok.


2013. nov. 17. 13:40
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
egyébként ez nem teljesen mindegy???
2013. nov. 17. 14:09
 12/17 anonim ***** válasza:
Eszembejutott,hogy talán ismerlek. Pedig élőben könnyebb lett volna vígasztalni. Akkor mindenképpen azt ajánlom,hogy próbáld ezt feldolgozni legyél büszke a szüleidre,hogy nyaralót tudtak biztosítani nektek kezdj el a jövőddel törődni. Sok minden elmúlik az életben ebbe bele kell törődni. Sok mindent nem kaphat vissza az ember ha tudod sírd ki magad boríts fel egy kukát vagy valami,hogy megnyugodj. Utána gondolj bele,hogy felesleges a bánatod néha bele kell törődni a dolgokba ha mégse akkor harcolj érte.
2013. nov. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
De képtelen vagyok beletörődni, mert nem tudom elfogadni, hogy nincs! A szívem szakad meg érte. És tessék, már most is a sírás kerülget...
2013. nov. 17. 14:14
 14/17 anonim ***** válasza:
Biztos,100% hogy nem lehet visszavennetek? A családnak nem hiányzik? Lehet,ha rendbe jönnétek anyagilag újra lehetne kezdeni. Sulis vagy még? Próbálj arra koncentrálni vagy barátokkal lenni,ilyenek.
2013. nov. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Jaj,remélem nem ijesztettelek meg :(
2013. nov. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem lehet, így is épp hogy kihúzzuk hónap végéig. Főleg, hogy anyu egyedül nevel minket...
2013. nov. 17. 14:29
 17/17 anonim ***** válasza:
Na jó megértelek am. :(
2013. nov. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!