Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minden társkeresőn ez megy?

Minden társkeresőn ez megy?

Figyelt kérdés
Olvastam valahol, hogy a társkereső oldalakon a lányok annyi levelet kapnak, hogy sokszor azért nem válaszolnak az értelmesebbekre sem. Kiváncsiságból csináltam egy 22 éves női profilt, kép és minden infó nélkül, 2-3 nap alatt több mint 100 levelet kaptam, sokban már konkréten szerelmet vallanak 40 évhez közeli aggszüzek. Eléggé felháborító, mert én tényleg nem probálkozok csak ha komolyan gondolom és látok némi esélyt. Lányok akik fent vannak ilyen oldalakon ti is ezt tapasztaljátok és ilyen mértékben? Hagytatok már figyelmen kívül más üzeneteket is ezek miatt? Vagy tudtok olyan oldalt ajánlani amelyik nincs tele ilyen állatokkal? 23/F

2013. nov. 17. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is nagyon dühít,de a net már csak ilyen.
2013. nov. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A társkeresőkre csak önbizalom növelés, egó hizlalás céljából regisztrálnak a lányok. Ne pazarold az idődet ilyen szar oldalakra.
2013. nov. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a gond nem nagyon van más lehetőségem egyéb módon ismerkedni mióta elkeztem dolgozni
2013. nov. 17. 13:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért, nonstop dolgozol?
2013. nov. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, de a városban ahol lakom nem igazán van normális szórakozó hely sem, ami van is tele van 10en évesekkel és egyébként se lehet ilyen helyen normálisan ismerkedni szerintem, ezért nem is járok csak nagy ritkán akkor is csak haverok kedvéért. Egyetem alatt csoporttársakkal eljártam értelmesebb helyekre, de azóta semmi.
2013. nov. 17. 14:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!