Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én borulok ki az emberek...

Csak én borulok ki az emberek hülyeségétől?

Figyelt kérdés
Annyi de annyi idióta van...és nem tehetek róla, felveszem..Főleg, mikor itt okoskodnak, és a normális, értelmes válaszokat lepontozzák sorban. Meg sokan tehetetlenek. Egyszerű dolgokat is képtelenek megoldani.
2013. nov. 16. 10:18
 1/9 A kérdező kommentje:
ismerősöm is..képe nekem emailt írni, mert ügyintéztem valamit a NAVnál, hogy adjam már meg a központi telefonszámot. képes ezért emailt írni. hát szerinte én honnan vettem? kitaláltam? és miért gondolja, hogy elmentettem. belinkeltem neki mérgemben a honlapot, alul volt a szám azt hiszem. erre visszaír, hogy adjam már meg, nem tudja hol kell nézni. hát amíg megírta a két emailt, addig 10x megnézhette volna...
2013. nov. 16. 10:20
 2/9 anonim ***** válasza:
akkor mondd meg neki.miert ide irod ki?
2013. nov. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
megmondtam neki. ez csak egy friss példa volt. úgy általánosságban kérdem
2013. nov. 16. 10:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Az emberek hülyék. :D Deal with it.
2013. nov. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kényelmesebb másokra hagyatkozni. A gyk-n a lepontozást, meg a leoltásokat meg hagyjuk is, ezek az emberek csak itt okosak.
2013. nov. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Türelmesnek kell lenni. Vannak kevésbé tapasztalt emberek az internet használói között. Lehet, hogy te ebben tudsz neki segíteni, mert ehhez nem ért, de biztosan van más, amiben pedig te vagy amatőr és ő bosszankodhatna miattad...
2013. nov. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ez nem így van. számtech tagozatra járt, egész nap a facebookot nyomja. egyszerűen szerencsétlen, teljességgel önállótlan, és lusta is gondolom. de ha elvonatkoztatunk ettől az egy esettől, a többi idióta miért nem veszi észre, hogy az? és miért tud az életben boldogulni? az ilyenek hogyan csinálnak meg bármit is? és aki tök buta, (egy ismerősöm 50 éves, de nem tudja, hol van Németország, azt hitte az Ausztria is Németország, és megkérdezte, most akkor merre is vannak ezek és melyik melyiknek a része) azt az ember hogyan él? így is lehet??? hogyan van 8 általánosa? és hol volt eddig?
2013. nov. 16. 10:48
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez van, az emberek jelentős része ilyen szinten életképtelen. Meg kell tanulni köztük élni, nem kattintani a gyakorikérdéseken az ezotéria szekcióra, mert ott szinte mindenki a kritikus gondolkodás teljes hiányában szenved. A cégek megtanulták ezt kihasználni, a fogyasztói társadalom, kertévék és gyakorlatilag minden ami körülvesz az ő értelmi szintjükre van optimalizálva. Emelkedj ki, legyél vezér, kutass, utazz, legyél jobb, motiváljon ez.
2013. nov. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
AKvyr, azért látom a te százalékod sem túl nyerő. téged sem csípnek itt, mi? :D amúgy köszönöm, igazad van, én már el is jöttem otthonról. itt azért felvilágosultabb, nyitottabb emberek vannak
2013. nov. 16. 11:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!