Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogy vagytok ezzel a...

Ti hogy vagytok ezzel a zsidózással?

Figyelt kérdés
Én úgy látom ez a zsidózás is kezd olyan lenni mint pl a minden nő k.... általánosítás,szerintem nem minden zsidó rossz,vagy nem minden zsidó gazdag van tuti szegény is.Na meg mitől zsidó az zsidó ma már divat csak úgy valakire rá mondani hogy zsidó és már lehet is szidni,már néha elegem van ha valami történik a világban azt csak zsidók csinálják dologból,magyar országon meg már totál vérben forog a zsidózó emberek szeme pedig lehet aki szidja abban is lehet zsidó vér,családilag visszamenőleg.

2013. nov. 15. 15:28
 1/7 The magic of banana ***** válasza:
nekem nincs bajom se a zsidókkal,se a cigányokkal ....nekem a rossz emberekkel van bajom,aminek semmi köze a bőrszínhez,ahhoz,hogy milyen vallású stb.
2013. nov. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

Én pl. azt nem bírom ha valaki úgy írja azt hogy Magyarországon hogy magyar országon.

Különbözőek vagyunk, mások az igényeink. Te a zsidózást nem bírod, én meg a kritikán aluli helyesírást.

De hogy a kérdésedre is válaszoljak: nem lehet büntetlenül zsidózni. Most vágtak meg egy csávót 120 rugóra mert zsidózott egy fórumon, és egy másik ellen pedig most indított a TEK eljárást.

2013. nov. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

ma 15:37


Na megérkezett már egy nagyokos ezt vártam helyesírási probléma 1 pont már csak azt várom hogy ki hülyéz le

2013. nov. 15. 15:43
 4/7 A kérdező kommentje:

ma 15:37


magyar országon,magyar országon,magyar országon,magyar országon,magyar országon,magyar országon,magyar országon,magyar országon,magyar országon,magyar országon,magyar országon


Tessék egészségedre :D :D :D

2013. nov. 15. 15:45
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem meg hulyeseg emberi izles ellen torvenyekkel kuzdeni. Van aki a pacalt nem szereti, van aki a spenotot utalja, mas meg a zsidokat. Most akkor mi van? Szive joga mindenkinek hogy mit/kit szeret es mit/kit nem.
2013. nov. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ma 16:24


Sajnos sok olyan dolog ellen lépnek fel törvénnyel amit szerintem az ember maga dönthetne el hogy akarja e vagy nem csak hát ebben a világban mindenkire megpróbálnak szabályokat erőltetni.

2013. nov. 15. 16:39
 7/7 anonim ***** válasza:
31%
5-ös, akinek ilyen ízlése van, az jófajta szegénységi bizonyítvány... mert két spenótnak jó eséllyel ugyanolyan az íze - bár lehet, hogy a szakértők találnak apró különbséget -, viszont két ember sohasem ugyanolyan. Ha te csak ennyire leegyszerűsített, fekete-fehér világképet tudsz befogadni, az téged minősít.
2013. nov. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!