Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is ilyen pechesek vagytok?

Ti is ilyen pechesek vagytok?

Figyelt kérdés

példa hogy értések mire is gondolok.


Nemrég vettem új tv. Természetesen szétnéztem a heten és környező boltokba : Megvettem a TV-t örültem, igaz volt 5000-el olcsóbban de a futárköltséggel már ugyan annyiba került volna.

Na volt az öröm 3d meg minden. 2 hát és bumm ahogy szokott lenni : jön az akciós újság ugyan annyiért nagyobb TV vagy ugyan az a tv 20K-val olcsóbban.

És én szinte mindennel így járok.


2013. aug. 18. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem általában extrém nagy szerencsém szokott lenni :P
2013. aug. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekünk is volt ilyen, ennél kevesebb idegesítő dolog van. Mi TV-vel úgy jártunk, hogy két TV között vacilláltunk. Megvettük a mostanit szép volt jó volt egészen 2 hétig. Utána hol elment a hang hol nem. Visszaküldtük szereltetni és jött az sms, hogy 2 napja nézik, de a hangnak semmi baja. Visszaküldték és hang még mindig nem volt jó. Azóta ha elmegy megütjük a hátulját és megjavul. Tehát fel a fejjel, mindig lehet rosszabb.:D
2013. aug. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ez minden elektronikai termékre vonatkozik szerintem.

veszel bármilyen számítógépet már a megvétel pillanatában lehet van jobb ár/érték arányú készülék.

ha nem akarsz így járni többet kell várni hogy a termék ára beálljon egy későbbi lassabban csökkenő szintre.

azzal tudsz variálni hogy nagyon alaposan utánanézel az adott kategória termékeinek meghatározod az igényeid és utána megnézed melyik érte el már ezt a kifutott vagy már normális árt.

de ha új menő dolgokat akarsz akkor ez van.

(az új tág fogalom lehet évek alatt fog csak kifutni egy adott termék)

2013. aug. 19. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!