Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nők miért sírnak csak úgy,...

A nők miért sírnak csak úgy, ok nélkül? Már többször is hallottam, hogy csak úgy sírnak. (alul pl. )

Figyelt kérdés

Facebookon írta valaki;

nemtudom. nem tudom mi kavarog bennem de kb így csak folynak a könnyeim. de nem vagyok szomorú meg semmi vagy is nem érzem úgy valami fura lenne.


2013. nov. 10. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Gondolom kamaszról van szó. Hormonok, ennyi. Akkoriban én is időnként elsírtam magam és nem tudom, hogy miért.


Felnőttként szinte soha nem sírok, nem olyan a személyiségem. No meg stabilizálódott a hormonrendszerem :D

2013. nov. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 piriiiiii ***** válasza:
77%

Ha valaki sír, annak oka van! MINDIG.

Az más kérdés, hogy ezt az okot a síró ember nem ismeri. De attól még van ok. Még egy hiszti is okkal hiszti (kisebb gyermeknél persze).

2013. nov. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A férfiak is sírnak igy, nem csak a nők, olyankor amikor valami nagyon mélyről fáj nekik.
2013. nov. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Nem tudom hány évesről van szó, de... Én 14 évesen szoktam sírni. Elég gyakran. Az okát többnyire nem tudom. Csak úgy sírni van kedvem... Van olyan, hogy érzem, mièrt sírok, de nem tudnám megfogalmazni.
2013. nov. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
a sírás endorfint termel, melyet boldogság hormonnak is neveznek. Plusz egy fajta megkönnyebülést ad, valószínűleg a fent említett hormon miatt
2013. nov. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1-esnek igaza van. Tinikori hormonok.

Én felnőtt vagyok, és csak okkal sírok. Meghat valami érzelmes videó, vagy valami nagyon bánt. Csak úgy nem szoktam bőgni.

2013. nov. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Attól, hogy nincs kimondva az ok, még létezik. Általában elég mély dolgok (problémák) ezek az okok, bizonytalanság, valami/valaki hiánya, akármi... És ezekről nem könnyű beszélni, főleg mert legtöbbször nincs kivel, nincs aki valóban megértené, és segítene, vagy ha nem is tud segíteni, legalább egy kézfogással egybekötve együttérezne, bátorítana... Az ok így inkább titokban marad, a könnyeket viszont nem lehet nagyon titkolni...
2013. nov. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én szoktam ok nélkül sírni. Sokkal jobban érzem magam utána.

26/L

2013. nov. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!