Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vélemény az arab férfiakról?!

Vélemény az arab férfiakról?!

Figyelt kérdés

Összeismerkedtem egy férfival, aki arab azon belül Tunéziában él. Ő nagyon komolyan veszi ezt a "kapcsolatot" , több ideje beszélünk már és találkozni szeretne..

Vélemény? Kinek volt már hasonló élménye?

Köszönöm a válaszokat előre is!!



2013. nov. 2. 19:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
29%

Szia!


muszlima vagyok, in shaa' Allaah.

én muszlimaként azt mondom hogy ne ismerkedj a neten meg strandon és ehhez hasonló helyeken.

illetve ne lepődj meg ha ezek a pasik le akarnak húzni, hiszen vallásos muszlim férfiak nem így és nem ilyen helyeken ismerkednek.

ezt nem csupán neked írom, hanem a többi naiv lánynak és asszonynak, akik elhiszik hogy egy skype-os tunéziai/algériai/marokkói/egyiptomi/török fiatalember valóban beléjük szeretett...


ha pedig a fiatalember nem vallásos, akkor inkább félni kellene, hiszen akkor a saját bevallása szerint is gátlástalan, és aki nem féli Allaahot, a Teremtőt, az a fiatalember - csak Allaah tudja - hogy veled mit fog tenni.


akinek további kérdése van a neten és strandon megismert fiatalemberek kapcsán, az írjon privit, in shaa' Allaah.

2013. nov. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nem vagyok naiv, nem is hiszek semmit és ÉPP EZÉRT TETTEM FEL EZT A KÉRDÉST !!

És köszönöm a válaszokat..

2013. nov. 3. 17:14
 13/14 anonim ***** válasza:

Ugye azért láttad már Skype-on és hallottad a hangját?


Nem lehet tudni,mi sül ki ebből. Beszélj vele sokat,ismerd meg jobban... Aztán először inkább ő jöjjön hozzád ; vagy esetleg Magyarországra egy hotelbe és te pl. körbevezeted.

2013. dec. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Na mi történt kédezõ?
2013. dec. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!