Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vélemény az arab férfiakról?!

Vélemény az arab férfiakról?!

Figyelt kérdés

Összeismerkedtem egy férfival, aki arab azon belül Tunéziában él. Ő nagyon komolyan veszi ezt a "kapcsolatot" , több ideje beszélünk már és találkozni szeretne..

Vélemény? Kinek volt már hasonló élménye?

Köszönöm a válaszokat előre is!!



2013. nov. 2. 19:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom az nincs, de asszem fogsz kapni hideget-meleget a válaszolóktól.
2013. nov. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%
Én azt hallottam nem egyszer h kimentek arabokhoz és ott ugye nem csak 1 felesége lehet egy embernek és bekényszerítették őket is a hárembe..
2013. nov. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%
Még nem talákoztatok? Milyen nyelven beszéltek egymással?Mi a foglalkozása, és azon kivül merre él?Mik a céljai veled?hány évesek vagytok?
2013. nov. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Suba a subához, guba a gubához. Aztán majd ne csodálkozzál, ha néhány metélt éjszaka után eladnak egy-két kecskéért. Merthogy szokás. (Mondom úgy, hogy tulajdonképpen a magam módján kedvelem az arabokat. De nem keveredni életvitelszerűen. Más kultúra. Más emberek. Más szokások.) Tunéziáról és a népéről azt mondják, hogy az ottani arabok nagyon arrogánsak, pökhendiek, egyáltalán nem tisztelik a nőket, a turistákat sem, a nő egyszerű árucikk náluk. Egy vagyontárgy. Kell ez neked? Biztos? Ha mindenáron arabot akarsz, keress dél-egyiptomit. Azok sokkal kulturáltabbak. Akár első feleség is lehetsz!
2013. nov. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!


Még nem találkoztunk, 18 éves vagyok, angolul beszélünk és néha franciául.. Terv nincsen nem is szeretnék tervezni előre semmit.


Utolsónak : Mindenhol mást lehet olvasni, rákérdeztem a feleséges dologra és azt mondta, hogy ő amilyen vallásba van ott nem ez a dolog lép érvénybe, hogy több feleséget tartson!!


És igen tudom, hogy kapok hideget-meleget, épp ezért kérdeztem rá itt, mert gondolom van akinek van tapasztalata, de elítélni sem kell senkit mert minden népnél vannak kivételek!!

2013. nov. 2. 20:20
 6/14 anonim válasza:
67%
Egy arab férfi tárgyként kezeli a nőt, ilyen fiatalon ne sértődj meg de, tuti hogy csak szexre kellenél neki ...
2013. nov. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem undorítóak. Bár arab a főnököm, úgyhogy ott nyalnom kell neki....
2013. nov. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én külföldön élek, nyelvsuliba járok, de nincs jó véleményem az arab osztálytársaimról. Egyszerűen nem európai a viselkedésük. Nem fogják fel, hogy pl. egy iskolában vagy buszon hogyan kell viselkedni. Nyilván vannak rendesek is, de ha többen össze vannak eresztve, akkor kibírhatatlanok. Ez most bunkón fog hangzani, de nagyon cigány módon tudnak viselkedni. Ebben az országban az eszetlen, erőszakos bűncselekmények nagy többségét fiatal arab férfiak követik el. Szerinted?

Esetleg akkor ismerkednék arab sráccal, ha Európában él, itt töltötte az életének legalább a nagyobb részét, nem akar hazamenni, nem vallásos és ami fontos, a családja sem az. Náluk a család nagyon fontos, szóval a leendő párjuknak a családnak is meg kell felelnie.

2013. nov. 3. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
71%

Na kezdjük az elején!

Tunéziába minden férfinak csak egy felesége lehet!!!!!!

A nők sokkal szabadabbak mint bármelyik arab országban.

Az arabok között is vannak idióták mint ahogy bárhol, és vannak kedvesek és szorgalmasak mint ahogy bárhol.

Senki nem fog eladni kilóra Tunéziába :D ez egy baromság. Itt mindenki csak az fújja a sok hülyeséget amit hall innen onnan és a fele nem igaz.

Az én férjem algériai, és nekem soha többet nem kellene más, 3 éve vagyunk együtt, nem erőltetett és nem erőltet rám semmit. A vallásom katolikus, a családja imád, kedvesek és viccesek.

Szóval tedd amit a szíved diktál, ha összetörik akkor sem veszítesz semmit, csak tapasztaltabb leszel szívügyekben, egy itteni magyar is megtenné veled, ez az élet rendje.

2013. nov. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%

Te még álomvilágban élsz kislányom.


18 éves lánynak minek írtok házasságokról amikor még nem is találkozott vele? Kész röhej.

2013. nov. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!