Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hány évesen próbáltátok ki a...

Hány évesen próbáltátok ki a cigit?

Figyelt kérdés

2013. okt. 27. 20:52
1 2 3
 21/29 anonim válasza:

15 évesen, akkor csak néhány szálat szívtam el, majd 20 éves koromban elkezdtem és 8 hónapja cigizem folyamatosan. Én szeretem a hangulatát és a szagát is, de ha nincs rá pénzem, akkor nem őrülök meg.

21/l

2013. okt. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
13-14 évesen próbáltam ki, de nem kezdtem el cigizni ebben a korban.
2013. okt. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
13 èvesen probáltam. Èvekig kocadohányos aztán aktív, majd 7.5 ève leraktam.
2013. okt. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Én kevéssél a 15. születésnapom előtt feleztem egy szálat az egyik osztálytársammal, nekem bejött. Azóta elszívok néha jó társaságban egy egy szálat a jobbik fajtából. Most 17 vagyok, havi max 500 forintot szánok a dologra. (1500 forintos 40 gramm dohány elég 4 hónapra nekem.
2013. okt. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:

Én annó 12 évesen próbáltam ki akkor fél évez dohányoztam de semmi értelme sem volt...

ma 15 éves fejjel is hülyeségnek tűnik

2013. nov. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
szerintem ez luxusnak nem luxus, en pl megtehetném hogy megvegyem a cigit magamnak, de soha nem dohányoztam és nem is tervezem. 19/l
2013. nov. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
A cigarettát magát sosem próbáltam, mert még a szaga is taszít, viszont a szivart és a vízipipát már próbáltam. A szivar az semmilyen volt, a vízipipától, meg migrént kaptam úgy hogy ezeket sem tervezem hosszú távon használni!
2013. nov. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Folyamatosan kínálgattak, de csak 14 éves koromban próbáltam ki először. Utána egy ideig nem, aztán meg csak bulikban, hangulatból. Amikor először próbáltam majd megfulladtam és szédültem.
2015. aug. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
13 évesen mikor jöttünk haza 2 haverommal suliból ők már nagyba szívták és mondták hogy próbáljam ki! 😄 Állítólag nem is sima cigi volt hanem füves cigit (utána meg is éreztem a hatását ìgy visszagondolva) amúgy el is mondtam a szüleimnek akik nem vették olyan szigorúan nem voltam soha rövidpórázon! Aztán 15 évesen mikor középsuliba mentem akkor ott néha a fiú öltözőben szívtam pár slukkot illetve amikor pár osztálytársammal szünetben suli előtt dohányoztak akkor szívtam pár slukkot! Azóta meg vettem egy e cigit ami nem működik 🤣🤣🤣
2021. jan. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!