Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért gáz ha egy nő ért az...

Miért gáz ha egy nő ért az elektromossághoz, a kocsi szereléshez, szereti a buszokat, az autókat?

Figyelt kérdés

Jól tud vezetni, fel tud tenni egy polcot, meg tud szerelni egy mosógépet, stb?

Én úgy érzem nem a 15. században élünk!

Tökre meglepődik mindenki, hogy én tudok buszt vezetni, tudom mi az az imbuszkulcs, az ütvefúró és még oldalakon keresztül sorolhatnám.

Ugyanúgy az ellenkezője is érthetetlen, hogy miért hiszi mindenki azt, hogy egy pasi születése óta műszaki zseni?


Egyik pillanatban az a buta csaj aki csak össze-vissza vihog, és egész nap a körmeit lakkozza a haját festi azt sem tudja mennyi 1+1, a párja pénzén él, a másikban meg az a nő aki életképes.


Vagy ez olyan egy férfi számára, mintha egy 5 éves tudna deriválni?


2013. okt. 25. 18:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha a tudás gáz, akkor a tudatlanság mi?
2013. okt. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nálunk,M.O.-on már az is ellenszenves aki -bár férfi-sok mindent csinál,és főleg akkor ha jobban mint az átlag.Sok ember egy valamit csinál, abból él,és nem is akar mást kipróbálni.Az ilyen ember soha nem fogja elismerni, hogy -mint nő-jobb vagy nála műszaki téren.Én igen kiváncsi lennék egy ilyen "univerzális"nőre,mert még eddig csak egyszakmást ismertem./műszerészt,hegesztőt,esztergályost,stb./Tiszteletem az ügyességedért!
2013. okt. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem akinek annyiból áll a férfiasság, hogy több a műszaki tudása mint a párjának, az nem férfi. A nők még mindig igénylik a biztonságot, és ez így is lesz. Csak manapság nem a fizikai, hanem a lelki biztonságot jelenti mindez. Tehát ha nem tud összeszögelni egy szekrényt, mert még sosem csinálta, attól még nem dől össze a világ. Ha emellett ott van a felesége mellett és a kész darabot ő maga tolja a helyére, akkor minden rendben. Esetleg a következőt már ő is megtudja majd csinálni, miért ne tanulhatna a feleségétől?
2013. okt. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!