Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért gáz ha egy nő ért az...

Miért gáz ha egy nő ért az elektromossághoz, a kocsi szereléshez, szereti a buszokat, az autókat?

Figyelt kérdés

Jól tud vezetni, fel tud tenni egy polcot, meg tud szerelni egy mosógépet, stb?

Én úgy érzem nem a 15. században élünk!

Tökre meglepődik mindenki, hogy én tudok buszt vezetni, tudom mi az az imbuszkulcs, az ütvefúró és még oldalakon keresztül sorolhatnám.

Ugyanúgy az ellenkezője is érthetetlen, hogy miért hiszi mindenki azt, hogy egy pasi születése óta műszaki zseni?


Egyik pillanatban az a buta csaj aki csak össze-vissza vihog, és egész nap a körmeit lakkozza a haját festi azt sem tudja mennyi 1+1, a párja pénzén él, a másikban meg az a nő aki életképes.


Vagy ez olyan egy férfi számára, mintha egy 5 éves tudna deriválni?


2013. okt. 25. 18:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Honnan jött az, hogy ez gáz? Ha meglepődnek, szerintem inkább lenyűgözi őket. Nem pedig: "Úristen, ilyet csinál? De béna..." Nem tudom, honnan jött ez, de nem lényeges.

Azért lehetséges, hogy megdöbbennek ezen, mert nem annyira gyakori. Ahogy sok minden más nem. De ez társaság függő. Nálam azon lepődnek meg az emberek, ha elmondom milyen zenét hallgatok, mit szoktam csinálni szabadidőmben. Ez nem rosszindulatú, nem kell felfújni. :)

13/L

2013. okt. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Hát "felénk" sajnos gáz.

A szomszéd pl. ki van akadva, hogy én mit képzelek, hogy ilyen "férfias" dolgokkal foglalkozom. Ő meg pasi létére nem tud olajat cserélni a kocsiba, nem tudja mi az hogy ellenállás, volt vagy watt, vagy hogy működik egy dízel, illetve egy benzines autó, és akármi kell mindig a páromat keresi.

Ha nem tudja a kocsit összekapcsolni az utánfutóval, ha nem tudja kifugázni a csempe közöket, ha nem tudja mi a glett, és itt is rengeteg dolgot írhatnék.

Bezzeg ha kell kölcsönben egy fakanál, vagy elfogyott nála a babérlevél, akkor név szerint hozzám jön.

2013. okt. 25. 18:28
 3/13 A kérdező kommentje:
Ja, nem csak a szomszéd ilyen, csak tőle nagyjából napi szinten megkapom ezeket.
2013. okt. 25. 18:29
 4/13 anonim ***** válasza:

Sajnos ez van!

A nőket beskatulyázták, max. sütni-főzni-takarítani-mosni-vasalni tudjon. A többihez csak a férfiak értenek, de nekik sem kötelező mindenhez!

És ha egy nő a felsoroltakon kívül más egyébhez is ért, azt nem nagyon díjazzák, mert akkor a férfiak túlnyomó részén túltesz.

És ha még mindezek tetejébe ez a mindenhez értő szuper nő, ráadásul még szőke is, az már egyenesen felháborító számukra! A teremtés koronái ezt bizony már nehezen viselik. :)))))

2013. okt. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Dehogy gáz! Én is ilyen csodabogár vagyok.

Az a gondjuk a srácoknak, hogy nem tudnak ilyesmivel villogni. :)

2013. okt. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Szerintem csak azért van kiakadva mert irigykedik kicsit, vagy ha nem is, legalább szégyelli magát és így vezeti le. De egyszer kérdezd meg tőle, hogy miért olyan gáz? :)

2013. okt. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Gáz? Esetleg az ilyen csicskafalvi b**itelepeseknek gáz... Dehogy gáz ez...
2013. okt. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én rektumot tudnék csókolni annak az egy-két nőnek, aki műhelyben is, konyhában is a nyomomba ér, muhaha!
2013. okt. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is falat festek, glettelek, fúrok, navigálok a párom helyett ha utazunk a világban, villanyt szerelek, stb. Mondjuk én otthon sajnos azt láttam, hogy anyám amit csak tudott megcsinált, hogy utána az apám orra alá dörgölhesse, hogy ő mennyire semmi, mert nem csinálta meg, lám ő pedig igen. Az a része jó, hogy ennyi mindent meg tudok csinálni, de sokszor vissza kell fogni magam, hogy ne legyek túl sok és a párom férfi maradhasson mellettem. Mondjuk ő meg pont eléggé tapasztalatlan, idegesítő tud lenni, mikor tovább tart elmondani mit hogyan csináljon meg, mint megcsinálni helyette.
2013. okt. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Azért jó látni, hogy többen is vagyunk csajok, akik nem csak azzal tengetik az életüket, hogy sütnek-főznek-takarítanak.

Az a baj, hogy több nőtől is megkaptam már, hogy mégis hogy néz ki ha olajos ruhában a kocsi alá fekszem, vagy hogy ott virít a jogsimban, hogy C, D, E és ezek kombinációi. (akkor mit várjak a férfiaktól?)


"egyszer kérdezd meg tőle, hogy miért olyan gáz? :)"


Nem egyszer kérdeztem már. És szinte mindig veszekedés volt a vége.

2013. okt. 26. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!