Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most tényleg arra fog rámenni...

Most tényleg arra fog rámenni a 6éves barátságunk, hogy konkurenciának tekint?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, van egy barátnőm, 23 éves. Már 6 éve ismerjük egymást, volt olyan, hogy nálunk "lakott" a suli miatt, szóval elég sok mindenen keresztülmentünk. Ő piercingek szúrásával és tetoválással foglalkozik. Én meg most tanulok piercernek. Amióta elkezdtem a tanfolyamot, nem áll szóba velem, vagy ha igen, akkor eléggé savazós. Most ráírtam, mert egy személyes tárgyamat náluk hagytam, és megkértem, postázza el, mert nem tudok elmenni érte.(messze laknak eléggé) Már kb. 2 hete észrevettem hogy fura velem, ezért most rákérdeztem, hogy mi a baj, de csak annyit mondott, hogy az nem tetszik neki, ahogy hozzá viszonyulok, meg ahogy viselkedem. Szerintetek ilyenkor mi van?

2013. okt. 24. 22:19
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Sosem éreztettem vele, hogy ő úgymond "rosszabb" munkát végez most, mint amilyet én fogok a jövőben. Sőt, ezt a témát a jelenlétében kimondottan kerültem. Meg én úgy vettem észre, hogy "szakmailag" nem elégedetlen magával, mondtuk neki, hogy lenne tehetsége ahhoz is, hogy többre vigye a tetoválásos melókat, de nem hajlandó kitanulni, és papírt szerezni arról, hogy ő ezt csinálja. Tehát tetovál/piercingel egy koszos, poros, macskaszőrös szobában, ahol az alap higiéniai feltételek sem adottak (legalábbis annyira nem, mint egy szalonban), pedig pénze is lenne rá, hogy profivá váljon. Meg tényleg tehetséges, én 4 tetoválást viselek magamon, amit ő csinált, mondjuk ezeket majd szakemberrel azért átvarratom, mert vannak bennük hibák.
2013. okt. 24. 23:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!