Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem hagy békén. Le kell...

Nem hagy békén. Le kell állítanom, de hogy?

Figyelt kérdés
5 osztályos lány vagyok. A barátja lettem egy idióta lánynak de aztán ráébredtem hogy hülye és már nem vagyok a barátja.De azóta piszkál. Lett egy másik barátnőm. Le k.rváz minket a barátnőmet tehénnek engem pápaszemes kígyónak nevez(Csak azért mert szemüveges vagyok) És amikor odamegyünk és mondjuk neki hogy állítsa le magát mert most már tényleg megbánja akkor az anyukáját rám uszítja és facebookon el kezd írni az anyukája hogy bejön a suliba és nagyon megbánjuk és maradjon a szánk amikor ő k.rvázott le minket. Az anyukája is úgy beszél velünk mint a kutyával holott gyerekek vagyunk. És nem adom az ártatlant ez az igazság mi semmit nem csináltunk csak az a hülye lány nem tudja elviselni hogy nem normális és ezért nincs szükségem rá. Tudni illik hogy én nem verekszem de ha valaki nem hagy békén akkor azért el jár a kezem.Az a baj hogy ez a lány nem hallgat a szép szóra. Nem tudok nem foglalkozni vele mert a lány és a lány anyukája se hagy békén. Elverjem? Vagy mit csináljak?

#piszkálás #noszogat
2013. okt. 13. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szólj anyukádnak te is, főleg a másik lány anyjának az üzengetéseiről
2013. okt. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Angelik@ ***** válasza:

Jézusom, 5.osztályba is már ez megy? Szomorú...

Szóltál már osztályfőnöködnek? Talán ő beszélhetne a kislánnyal és akár az anyukáját is behívatná.

Ott kiderülne hamar, hogy ki hazudott. :)

2013. okt. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen,azóta már szóltam az osztályfőnökömnek és azt mondta majd velem a lánnyal és az egyik barátnőmmel elbeszélget mert ez így nem mehet. De azóta semmi. Igen szerintem is szomorú hogy 5.osztályban valaki így viselkedik
2013. okt. 15. 17:19
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt vártam hogy valamelyik nap oda hív minket az osztályfőnök de nem így lett. Lehet hogy elfelejtette.
2013. okt. 15. 17:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Megkérdezhetem hogy mi lett?

2014. márc. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!