Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tehetet ennek érdekében...

Mit tehetet ennek érdekében (lent)? 21F

Figyelt kérdés
Padlón vagyok!Nincs kedvem semmiheh,egész nap a gép előtt ülök,na meg tanulok,mivel egyetemre járok!A tanulmányi eredményeim is nagyon leromlotak!Nincsenek "igazi"barátai,csak felszines kapcsolataim,a tesóm mindenbe beleszól,mintha valami pólyáskisbaba lenné,szóvala családban is zűrzavar!nem tudom mitévő legyek,elegem van más szerint élni!

2013. szept. 18. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Na ezért kellene a sorkatonaság! Egy felnőtt férfi vagy, úgyhogy ne nyavajogj, mert tényleg csak a pólyások teszik ezt! Próbálj meg nem csak "felszines" kapcsolatokat kiépíteni. Kezdj valamit sportolni, a legjobb valami csapatjáték. A gép nem azért van, hogy ott szerencsétlenkedj előtte egész nap. Ha nincs dolgod segíthetsz otthon is akár. Barátnőm fősuli mellett dolgozik, ha nagyon ráérsz megpróbálhatod akár te is.

21N

2013. szept. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem :Öigazad van :)amúgy én is dolgoznék,cak itthonaza felfogás van h most nekem tanulni kell!!mintha a 2 dolog kizárná egymást....nincs semmi szabadságom,mert mindenki,de főleg a tesóm belepofázik az életembe :)) tényleg úgy érzem magam minha robot lennék
2013. szept. 18. 21:55
 3/3 anonim válasza:
Tégy ellene.. mond meg a tesódnak.. ez durva h 21 éves vagy és mondani kell.. na mind1 mond meg a tesódnak h szálljon le rólad mert boldogulsz egyedül is, de nem kell bünbakot találni és mindent rákenni a tesódra aki gondolom próbálja h normálisabb legyél..
2013. szept. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!