Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt eddigi életetek...

Mi volt eddigi életetek legszomorúbb pillanata? Hogy tettétek túl magatok ezen?

Figyelt kérdés
2013. szept. 5. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Mikor szakított velem a barátom.. Sírtam két napot egyhuzamban, nem ettem, nem beszéltem, vegetáltam.. Aztán egy barátnőm rávett, hogy költözzem hozzá egy darabig amíg túl leszek rajta.. Filmet néztünk, beszélgettünk és rengeteget ittunk.. Aztán hazajöttem és elkezdtem tovább élni az életem.. Egy ideig nehéz volt még, nagyon lehangolt voltam, random időpontokban elsírtam magam, de aztán helyre rázódtam.. Azt hiszem az segített, hogy megpróbáltam tovább élni..
2013. szept. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Meghalt valaki akit nagyon szerettem. És részben az én hibámból. Fiú létemre hetekig sírtam. Azelőtt balhékerülő visszahúzódó ember voltam. Most mikor külső szemmel visszagondolok nem ez mondható el rólam. Az iskolában mindenkinek csak a baja van velem. Általában félrevonulva rajzolgatok. A tanárok is utálnak, de mivel mindig tudok mindent nem bírnak buktatni.Az osztálytársak nem érdekelnek. Bunkók velem. Általában nem nagyon foglalkoznak velem, de ha valami bajuk van nem hagyom magam. Suli után ha hazamegyek vagy sírok vagy alszok, vagy mindkettő. Egyetlen barátom van, egy lány aki mindig mellettem volt. Igazából ha nem rögtön hazamegyek akkor vele vagyok. Nagyon hálás vagyok neki amiért ennyit segített és segít a mai napig. És nem hagyom hogy valami baja essen.
2013. szept. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem haltam meg születésem pillanatába. Ezen nem sikerült túllépnem 17 év alatt
2013. szept. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát...top3-ban talán benne van az,amikor egy lány,akit kedveltem és komolyan tökéletesnek hittem,úgy vetett véget mindennek,hogy még meg is alázott.

Utólag kiderült,hogy félreértett valami és bocsánatot is kért,de ez akkor már megmaradt emléknek.

2013. szept. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mikor a férjem elhagyott minket, és a 2,5 éves kisfiam folyton azt kérdezgette, mikor jön haza apa. Életem legszomorúbb hónapjai voltak. Igyekeztem őt lefoglalni, minél többet szeretgetni és pozitívan gondolkodni, bízni benne, hogy minden rendbe jön.
2013. szept. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Amikor a bátyám fiatalon, váratlanul meghalt.
2013. szept. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Barátnőm meghalt
2013. szept. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Amikor a húgomat elütötte egy villamos. Szerintem sosem leszek igazán túl rajta.
2013. szept. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt hiszem elfelejtettem. Ez is volt a célom.
2014. jan. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!