Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sajnálod azokat az embereket,...

Sajnálod azokat az embereket, akik nem interneteznek, mert nem is tudják mire jó?

Figyelt kérdés
Eleinte tettem erőfeszítéseket arra, hogy rábeszéljem idős rokonainkat a netezésre, de nem érdekelte őket. Kicsit sajnálom, hogy kimaranak belőle és így fognak meghalni. De lehet, hogy jobb is nekik így?
2013. aug. 30. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Én annak idején megmutattam édesanyámnak (60), hogy tudja a kis unokájáról készített képeket, videókat meglesni. Azóta gyakran használja a gépet. Már keres olvasnivalókat, videókat néz, recepteket gyűjt, e-mailezik. Csak egy is motiváció kellett XD

Akit nem érdekel annak viszont mondhatod mennyi előnye(ill hátránya) van...

2013. aug. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem irigyelni kell őket, nekik legalább van életük. Ami kell a szüleimnek netről azt megnézem vagy kinyomtatom nekik, de nekik legalább van még magánéletük, beszélgetnek és találkoznak másokkal ahelyett hogy itt testpednének. Nagyon jó dolog a net, de csak mértékkel. :)
2013. aug. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én apám utál mindent, ami számítógép és lenéz mindenkit, aki utána született és tudja kezelni a számítógépet. Ő büszke arra, hogy nem ért hozzá. Mert ő még kimegy a határba és megnézi lesz-e eső, lehet-e aratni. Bezzeg akik most jönnek ki iskolából, az interneten akar ilyesmiknek utána járni, hát hogy lehetne már internetről megtudni az időjárást, azt szemmel kell látni, nem tudnak ezek a maiak semmit. Én informatikus képzésre járok, ezzel végképp nem tud mit kezdeni, szerinte műköröm-építőnek kellett volna mennem.. :)


Na én az ilyen emberekre haragszok inkább, aki úgy ítéli el az egész világot, hogy azt sem tudja milyen pluszt adhatna neki. Sajnálni nem sajnálom, maximum szánom őket.

2013. aug. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!